Дитячий патріотичний клуб «Тризубчик» НУБіП виходить на всеукраїнську орбіту

17 серпня 2023 року
  Дитячий патріотичний клуб «Тризубчик» створений минулого року ННЦ виховної роботи і соціального розвитку. Він згуртовує дітей співробітників, аспірантів і студентів Національного університету біоресурсів і природокористування України з метою їхнього всебічного гармонійного розвитку і національно-патріотичного виховання.

  Це ще одна пречудова дитяча спільнота, ще одна корисна справа, чин, відданий на благо рідної нескореної України нашим університетом. І ще один цінний подарунок до 125-річчя НУБіП!
  Конкурс дитячого патріотичного малюнку «Тризубчиик НУБіП зростає в Тризуб України», виставки цих дитячих шедеврів у залах Наукової бібліотеки і Музею історії НУБіП України, урочисте нагородження дітей-переможців конкурсу привернули до себе увагу провідних всеукраїнських закладів культури і освіти.
  Славетний Національний музей літератури України запросив наш «Тризубчик» продемонструвати свої художньо-патріотичні здобутки для всієї України до Дня незалежності нашої держави. 16 серпня відбулося урочисте відкриття виставки.

  Близько півсотні витворів ніжних дитячих душ знову вишикувались у головній актовій залі Музею. Почесні гості, журналісти, представники НУБіП та інших вузів України зачаровано оглядають прекрасні малюнки дітей. І не просто дітей, а Дітей війни, які так звитяжно розпочали свій лицарський шлях служіння рідній Україні і гідний внесок у нашу спільну Перемогу в когорті славного гурту «Тризубчик».
  На малюнках, виплеканих дитячою фантазією, – жива, горда, нескорена Україна в борні з одвічним імперським московським ворогом. До речі, тут – не тільки малюнки.
  Гостей зустрічає грізна бойова машина, сконструйована 5-річним Артемком Коваленком. Увагу відвідувачів одразу приваблювала яскрава композиція-колаж «Ой у лузі червона калина» 10-річного Володика Колосова з Донеччини. Так, юний козак з мамою – втікачі із зони бойових дій з кривавим «русскім міром». А батько боронить нас у лавах ЗСУ!
  Не можна не помітити розкішні малюнки «Сонячний тризубчиик» 9-річної Настечки Терлецької, «Пес Патрон з Україною в серці» Макара (4 рочки) та Василинки (11 р.) Галич, «Я Українка!» 7-літньої Валерії Степаненко, «Волю маю, тому і літаю» Тимка Вознюка… Є тут і цілі родинні композиції. Маленькі Анничка, Вікторія й Георгій Совакови разом з мамою і татком представили публіці цілий плакат «США, дякуємо Вам за допомогу». Сашко й Іванко Дворники з мамою вразили вибагливих поціновувачів композицією «Тризубчиик – зернятко з колосків НУБіП України». Сім’я Сошенських (Максимко, Владик з мамою) створили чудову композицію «Зупинимо війну разом».
  Так, ці дитячі твори – волання до світу зупинити черговий акт дикого москвинського геноциду українського народу. А ще – цінні історичні документи, свідчення кривавої епохи, які ми маємо зберегти для історії.

  Виставку відкрила заступник директора Національного музею літератури України Раїса Сеннікова, передавши мікрофон і місію провадження свята заслуженому діячу мистецтв України і автору цих рядків. Ми знову разом з присутніми дітками-«Тризубчиками» під гітару заспівали гімн «Ой у лузі червона калина».
  Від імені «Тризубчиків» Оленка Лісовиченко чудово заспівала дитячу пісеньку про калину. А професор НУБіП Василь Лопушняк, промовивши вітальні слова, виконав повстанську пісню сотні «Орли» (дяка йому за постійну підтримку заходів ННЦ ВРіСР).

  Далі естафету творчих вітань перехопили представники Ізмаїльського державного гуманітарного університету. Професор кафедри шкільної та початкової освіти і чудова поетеса Тетяна Лесіна після щирих слів захоплення малюнками діток продекламувала кілька своїх патріотичних поезій. А її дочка, 19-річна студентка головного ЗВО Бессарабії, лауреат багатьох міжнародних конкурсів Олеся Кічук, своїми власними піснями на слова матері зачарувала всіх присутніх.
  Концертну програму завершила відома мисткиня з Бородянки Ольга Угнівенко. Після чого дітей і учасників свята чекала екскурсія розкішними залами Національного музею літератури України.

  Дякуючи всім причетним до організації цієї непересічної події, поділюся ще однією доброю новиною: малюнки «Тризубчиків» уже чекає один з найпрестижніших у країні МЦКП «Жовтневий палац»!

Володимир Гонський,
провідний фахівець ННЦ виховної роботи і соціального розвитку,

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook