Валерія Мельник після закінчення ветеринарного технікуму в Польщі обирає факультет ветеринарної медицини НУБіП України

8 серпня 2023 року
  • Вітаю, Валеріє. Розкажіть, де навчались, коли закінчили, які захоплення?

— Усім привіт, я – Валерія Мельник, до 10 класу навчалась у Києві в ліцеї податкової та рекламної справи №21. Потім навчалась у Ветеринарному технікумі в Польщі, закінчила у квітні цього року. А потім вирішила повернутись в Україну і продовжити навчання тут. По-перше, в Києві моя мама, яка нікуди не виїхала з початку повномасштабного вторгнення, а по-друге, я зрозуміла, що якість вищої освіти в Україні не те що не гірша, а по багатьох параметрах обходить польську. А ще в них немає спеціалізації ратологія, як в НУБіП. Захоплення? Поки не поїхала в Польщу, з 3-х років тренувалась в групі фігурного катання «Більман» та виступала в танцювальному колективі на льоду «Феєрія», ми навіть займали призові місця в змаганнях між танцювальними колективами.

  • Чому саме ветеринарна медицина?

— Моя мама обожнює декоративних щурів. Вона тримала їх ще задовго до мого народження і продовжила, коли мені виповнилося 4 роки і я вже не намагалася нікого "придушити". Змалечку знаю як мало вони живуть (до 3-х років) та як часто хворіють респіраторними захворюваннями. А от рекомендованих ратологів у місті всього лише кілька на весь Київ. Тому ще один хороший ратолог або родентолог місту точно не завадить.

  • Чому обрали НУБіП України? 

— Коли писала мотиваційний лист, мама підколювала мене чи підійде варіант «це єдиний ВНЗ у Києві у якому є обрана спеціальність».
  А якщо серйозно, у НУБіП дуже потужна матеріально-технічна база, є своя клініка дрібних тварин (от тільки отих лабораторних щуриків мені так шкода), і, найголовніше, НУБіП закінчила власниця ветеринарної клініки для гризунів, у якій я зараз працюю. Вона так багато розповідала мені і про сам університет, і про викладачів, і про вимоги до навчання, що іноді мені здається, що я не тільки поступаю, а вже кілька років навчаюся у НУБіП. Я вірю, що високі вимоги до студентів та навчання у вашому університеті допоможуть мені стати дійсно хорошим лікарем-ветеринаром, що в майбутньому допоможе багатьом гризунам (моїм майбутнім пацієнтам), можливо не тільки в Києві.

  • Дякуємо Вам і бажаємо успіхів!

 

Володимир Мельник,
завідувач кафедри епізоотології, мікробіології і вірусології
Максим Жуковський,
асистент кафедри епізоотології, мікробіології і вірусології

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook