Міжнародний науково-практичний семінар «Управління інноваціями та консалтингова діяльність у викликах сьогодення» як орієнтир на сучасні виклики глобального агропродовольчого ринку
15 червня 2023 року на базі ННІ неперервної освіти і туризму Національного університету біоресурсів і природокористування України відбувся Міжнародний науково-практичний семінар «Управління інноваціями та консалтингова діяльність у викликах сьогодення» за участі представників органів публічної влади, наукової спільноти, бізнесу, міжнародних організацій, здобувачів вищої освіти.
З вітальним словом до учасників семінару звернулись Отченашко Володимир Віталійович, начальник науково-дослідної частини НУБіП України, д.с.-г.н. професор та Гриценко Іван Сергійович – директор ННІ неперервної освіти і туризму, д.ю.н., професор, які зазначили, що всі ми зібралися тут, щоб поділитися своїми знаннями і дослідженнями, розповіли про актуальність даного семінару до викликів сьогодення. Вони побажали всім учасникам семінару цікавої роботи семінару та знайти відповіді на питання, які їх турбують.
Ключовими доповідачами семінару були:
- Шкураков Сергій Олександрович, перший заступник голови правління ДІФКУ. Інноваційні структури України: виклики сьогодення та перспективи.
- Володін Сергій Анатолійович, д.е.н., член-кореспондент НААН, директор ТОВ «Інститут інноваційної біоекономіки». Інноваційна біоекономіка в умовах глобалізаційних викликів.
- Осінська Ольга, керівник експертної групи з розвитку новітніх технологій та цифрових інновацій директорату цифрової економіки Міністерства цифрової трансформації України. Україна як інноваційний і технологічний хаб: актуальна ситуація та перспективи.
- Велінга Еелке, член Наукового комітету Європейського семінару з дорадчої освіти, член Наукового комітету Міжнародної асоціації сільськогосподарських систем, директор консалтингової компанії «LINK Consult», Нідерланди. Підтримка інновацій у тривожні часи: Екологічний погляд на інноваційні процеси.
- Зубченко Володимир, заступник директора наукового парку Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Проєкт "EIT Food" від Європейського інституту інновацій.
- Річард Розвадовські, ключовий експерт з розвитку сільських територій Проєкту ЄС «Інституційна та політична реформа дрібномасштабного сільського господарства в Україні» (IPRSA). Проєкт ЄС «Інституційна та політична реформа дрібномасштабного сільського господарства в Україні».
- Кіран Ганнон, міжнародний експерт AKIS, Проєкту ЄС «Інституційна та політична реформа дрібномасштабного сільського господарства в Україні» (IPRSA). Розробка системи AKIS для України.
- Крикуненко Катерина, фахівчиня з питань розвитку AKIS, Проєкт ЕС IPRSA. Огляд поточних ініціатив та напрацювань щодо впровадження AKIS в Україні.
- Валерій Бондарчук, експерт з питань сільського розвитку, проєкт ЄС IPRSA. Інтеграція аграрного сектору України до ЄС.
- Віндон Сюзанна, доктор філософії, асоційований професор Пенсiльванського університету, США Розвиток професійних навичок дорадника в сучасному діджіталізованому суспільстві.
- Подольчак Назар Миколайович, керівник Tech StartUp School Львівська політехніка, д.е.н., професор. Розвиток інноваційної екосистеми на прикладі StartUp School Львівська політехніка.
- Мельниченко Олександр, професор Лондонської академії науки та бізнесу (Великобританія), Голова правління ТОВ «Консіліум», професора кафедри фінансів Гданського технологічного університету (Польща). Інновації в консультаційній діяльності.
- Кальна-Дубінюк Тетяна Прокопівна, професор НУБіП України, д.е.н., професор. Трансформація дорадчої діяльності у глобальному світі.
- Васильківська Тетяна Юріївна, Голова правління ГО «Братство українських пасічників», eксперт з питань стратегічного планування, євроінтеграції та сталого розвитку, eксперт-консультант з економіки, маркетингу, менеджменту (агроконсалтинг), eксперт робочої групи Міністерства аграрної політики та продовольства України з розвитку бджільництва, магістр менеджменту з дорадництва НУБіП України. Пріоритетні напрями організації дорадництва в бджільництві.
- Бітієв Ярослав, директор HUB 4.0. Розвиток інноваційного простору інноваційної екосистеми України.
- Отченашко Володимир Віталійович, начальник науково-дослідної частини НУБіП України, д.с.-г.н. професор. Інноваційна діяльність НУБіП України.
- Самборський Євген Олексійович, аспірант кафедри публічної політики Навчально-наукового інституту публічного управління та державної служби Київського національного університету імені Тараса Шевченка», Особливості консультаційної підтримки агропідприємств України, що постраждали від воєнних дій.
- Сокирін Олександр Іванович, Голова сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Сокіл ДФ» Інноваційна діяльність в Україні: сучасний стан і перспективи.
- Витвицька Ольга Данилівна, професор кафедри публічного управління, менеджменту інноваційної діяльності та дорадництва НУБіП України, д. е. н., професор. Інноваційно-технологічні процеси: виклики сьогодення.
Дякуємо організаторам за захід, проведений на такому високому рівні та можливість спілкуватися та ділитися досвідом. Чекаємо з нетерпінням подальших зустрічей!
Сподіваємося, що в найближчий час буде перемога та запанує мир в Україні.