Організація вступного інструктажу з питань безпеки праці перед практичним навчання студентів факультету аграрного менеджменту

9 червня 2023 року

   Метою практичної підготовки здобувачів вищої освіти Національного університету біоресурсів і природокористування України є узагальнення набутих теоретичних і практичних знань, одержання професійних навичок і умінь, що формують фахівців з вищою освітою відповідно до освітнього ступеня, спеціальності та освітньої програми та сприяють поліпшенню якості підготовки фахівців. Завданнями практичної підготовки є підготовка фахівців, які спроможні вирішувати виробничі завдання в сучасних ринкових умовах і володіти прийомами та методами, що є складовими новітніх технологій;  набуття навичок прийняття самостійних рішень, виходячи із конкретної виробничої ситуації; впровадження у виробництво прогресивних технологій та результатів наукових досліджень; співпраці з трудовим колективом. Практична підготовка студентів передбачає безперервність і послідовність його проведення протягом освітнього процесу, що сприяє закріпленню відповідних компетентностей у майбутніх бакалаврів і магістрів.

   Відповідно до графіку освітнього процесу на факультеті аграрного менеджменту для студентів 1-3 курсів та магістрів першого року навчання передбачено практичне навчання в навчально-наукових лабораторіях факультету або отримали направлення на навчально-дослідні господарства університету або  провідні підприємства, організації, установи України та зарубіжжя що відповідають вимогам освітніх програм підготовки бакалаврів або магістрів. 
   Відповідно до вимог положення «Про організацію практичної підготовки студентів НУБіП України» та «Інструкцій з дотримання правил поведінки в умовах воєнного стану в Україні та протиепідеміологічних заходів» та на виконання наказів ректора від 30.05.2023 р. № 550, від 24.01.2023 р. № 40 та розпорядження в.о. проректора з науково-педагогічної роботи Сергія Кваші від 31.05.2023 № 12, з метою формування безпечних умов проведення практичного навчання студентів бакалавратури та магістратури у 2 семестрі 2022-2023 н.р. на факультеті аграрного менеджменту проведено цикл інструктажів з охорони праці та безпеки життєдіяльності для практичного навчання. 
    Інструктаж провів доцент кафедри охорони праці і біотехнічних систем у тваринництві  Ребенко Віктор Іванович. До заходу також долучились керівники практик та наставники академічних груп.

 
   Студенти, які не пройшли інструктаж з охорони праці та безпеки життєдіяльності не допускаються до проходження практичного навчання. Підтвердженням факту проходження вступного інструктажу з питань безпеки праці перед проходженням практики студентами є особистий підпис в журналі реєстрації проходження інструктажів з охорони праці та безпеки життєдіяльності або  заповнення бланку реєстрації проходження персонального інструктажу  дистанційному форматі.

Людмила ЧОРНЕНЬКА
заступник декана факультету аграрного менеджменту
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook