Майстер-клас: STIHL на кафедрі лісівництва демонструє клас

2 травня 2023 року
  Сьогодні на базі лабораторії інженерно-технічного забезпечення лісового комплексу кафедри лісівництва, облаштованої найсучаснішою технікою від STIHL, представники цієї іменитої компанії провели традиційний майстер-клас. Щоправда, відмінність одна є: якщо раніше він проходив у Боярській ЛДС, то нині – в університеті.

  Четвертокурсники ННІ лісового і садово-паркового господарства (та й просто всі бажаючі, причому не лише студенти, а й співробітники) змогли не тільки побачити інструмент, а й попрацювати ним і поставити питання безпосередньо представникам компанії-виробника.
  Наразі у лабораторії представлено практично всю лінійку STIHL – у всій повноті бензо-, електро- і акумуляторної техніки, говорить продукт-менеджер ТОВ «Андреас Штіль» Іван Сугейко (який розповів про історію фірми та інноваційну політику). Власне, її ми й демонстрували в роботі.

 

 

  Студенти побачили, як працюють сучасні машини і механізми, які сьогодні застосовують на лісозагівлях та при проведенні робіт у садово-парковому господарстві. Були детально представлені машини для звалювання, розкрижування, очищення дерев від гілок та сучків, механізми для виконання підготовчих робіт (наприклад, тримери і мотокоси, які застосовуються для підготовки лісосік перед проведенням лісозаготівель), а також ручні інструменти (ті ж сокири).

 

 

 

 

 

  Не обійшлося і без діагностики: майбутні лісівники мали можливість перевірити на стенді роботу двигуна, систем запалення, живлення тощо, додає професор кафедри лісівництва Володимир Гриб.
  Це дуже цікаво насамперед з професійного боку, ділиться враженнями староста академгрупи 3-го курсу (скорочений термін) Дмитро Редько. Та й просто для особистих потреб можна було почерпнути багато. Адже всі ми час від часу впорядковуємо свій власний сад, чи подвір’я. Та й просто щось рубаємо. І як же приємно робити це за допомогою такого сучасного інструменту, який виробляє STIHL. Як то кажуть, відчуйте різницю.


Ірина Кушніренко
 


Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook