Перестало битися серце доцента кафедри агрохімії та якості продукції рослинництва ім. О.І. Душечкіна Ніни БИКІНОЇ

27 лютого 2023 року

 25 лютого на 57-му році життя після тяжкої хвороби перестало битися серце кандидата сільськогосподарських наук, доцента, талановитого викладача, науковця, наставниці, чуйної доброзичливої колеги


Ніни Миколаївни БИКІНОЇ


  Більш як за 20-ти річний педагогічний стаж Ніна Миколаївна зробила вагомий внесок у формування фахівців із агрономії, виховання студентської молоді. Любила життя у всіх проявах добра і краси, сама творила добро, була вмілим організатором, уважною до рідних і близьких людей.
  Ніна Миколаївна пішла у вічне життя в День української жінки … І вона дійсно була справжньою українкою – красивою зовні й внутрішньо, щирою, старанною, турботливою, з відкритою душею до чужих радощів і бід.
  Турботлива дружина, мама і бабуся, серце якої було віддане сім’ї. В колективі, в робочій рутині завжди відчувався прояв жінки-берегині, цією рисою вона вражала всіх, топила будь-який життєвий лід.

 

  А ще …. була часом говірливою, часом мовчазною, будь-чия маленька дитина викликала радість в її очах, кожного зустрічала гостинно й привітно.
  А ще … до останнього дня серцем оплакувала загиблих воїнів і цивільних у цій страшній війні, бо вона була УКРАЇНСЬКА ЖІНКА.

 

  Світла пам’ять про талановиту викладачку і наставницю, мудру, доброзичливу й авторитетну Людину житиме вічно в серцях колег, співробітників, аспірантів, студентів і випускників.

 

 

Ректорат НУБіП України, профспілкова організація,
колектив агробіологічного факультету

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook