Сергій Дяченко обирає спеціальність «Галузеве машинобудування» в НУБіП України

6 вересня 2022 року

Розкажіть про себе, Сергію.
Я, Дяченко Сергій Андрійович, народився в місті Конотоп Сумської області. Останні роки проживаю в селі Попівка, Конотопського району. Закінчивши 9 класів Конотопської Загальноосвітньої школи I-III ступенів №11, знайомі порадили мені, вступити до Конотопського Індустріально-Педагогічного фахового коледжу Сумського державного університету «КІПФКСДУ». В коледжі я навчався 4 роки, за спеціальністю «141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». У цьому році, я закінчив навчання в коледжі, та освоївши теоретичні та практичні навички з електротехніки та електромеханіки, отримав диплом за освітнім ступенем «Молодший спеціаліст». 
C:\Users\Андрій\Desktop\Фото Дяченко С\Фото 1.jpg
Чому вирішили продовжити навчання в НУБіП України за спеціальністю 133-«Галузеве машинобудування»?
Ще в коледжі, мені подобалась техніка та механіка, тому почав шукати більш схожу спеціальність та університет. В пошуках мені допоміг одногрупник, та викладач коледжу. Вони порадили мені вступити до Національного університету біоресурсів і природокористування України за спеціальністю 133-«Галузеве машинобудування»
Ознайомившись з матеріально-технічною базою в інтернеті, та приїхавши в університет, я переконався у тому, що Національний університет біоресурсів і природокористування України, зможе надати мені ті теоретичні знання та практичні навички, які мені необхідні. Особливо я звернув увагу на новітні лабораторії, сучасне обладнання та викладацький колектив, який у свою чергу заохочує до навчання в університеті, і коли, щось не зрозуміло, може допомогти.
Також, я не міг не звернути увагу на те, що на території університету знаходиться Ботанічний сад, який займає 53 га та містить багато рідкісних видів рослин, дерев місцевої і світової флори. Окрім ботанічного саду, на території є стадіон та будується басейн.

C:\Users\Андрій\Desktop\Фото Дяченко С\Фото 2.jpg    C:\Users\Андрій\Desktop\Фото Дяченко С\Фото 3.jpg
Які маєте захоплення у вільний від навчання час?
В мене є хобі – спортивна риболовля. Ми з друзями збираємось на вихідних та їдемо на річку Сейм, розбиваємо табір та відпочиваємо. Восени ми тією ж групою їдемо у ліс збирати гриби. Раніше займався також мотокросом, але останній рік відмовився від даного виду спорту. 
C:\Users\Андрій\Desktop\Фото Дяченко С\Фото 4.jpg    C:\Users\Андрій\Desktop\Фото Дяченко С\Фото 5.jpg

Про що мрієте? Які Ваші плани на найближчі роки? 
Я мрію про мир в Україні.Я бажаю вступити на навчання до Національного університету біоресурсів і природокористування України за освітнім ступенем «Бакалавр». У майбутньому планую створити власну фірму, яка буде займатися саме галузевим машинобудуванням, та зможу досягти достатнього професійного рівня для того, щоб вийти на міжнародний ринок праці і посісти відповідне місце в підтримці економіки України. 

Дякуємо за спілкування, Сергію! Чекаємо на факультеті конструювання та дизайну!

Розмову вели 
Олександр Банний та Павло Попик,
доценти кафедри надійності техніки

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook