Вебінар про публікації у міжнародних наукометричних базах даних

21 лютого 2022 року

   21 та 22 лютого за сприяння кеірвництва університету розпочато вебінар «Міжнародний досвід у публікаційній сфері. Наукометрична база даних Scopus», який відбувся на порталі eTutorium. У цьому семінарі взяли участь науково-практичні працівники та здобувачі вищої освіти факультету аграрного менеджменту. Вебінар проводила спікер консалтингової компанії «Наукові Публікації» Єлизавета Батаєва.

   На вебінарі було проаналізовано причини виникнення наукометрії, розглянуто питання стосовно того, які бази даних здійснюють індексацію наукової діяльності автора, які платформи збирають статистику про наукові публікації, ранжування журналів за різними показниками.


   Спікером було детально розглянуто необхідність публікацій в міжнародних базах даних, оскільки такі публікації є важливими як для самого автора, (підвищують цитованість наукових робіт, забезпечують можливість участі у міжнародних грантових програмах), так і для закладу вищої освіти (сприяють  додатковому фінансуванню з державного бюджету, формують більш високий статус закладу).