Порядок і графік вакцинування співробітників та студентів університету 16 вересня 2021 року

16 вересня 2021 року

Алгоритм вакцинування співробітників та студентів університету.

      В університеті розпочато вакцинацію співробітників. Наразі адміністрація КНП "Консультативно-діагностичний центр" Голосіївського р-ну м. Києва, надала необхідну кількість доз препарату Вакцина Pfizer-BioNTech – це мРНК-вакцина, розроблена німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer, тому імунізація проводиться на початковому етапі лише серед осіб які безпосередньо працюють в приймальній комісії з числа викладачів інститутів та факультетів, які виявили особисте бажання щепитися.
   Нагадаємо, що в Університеті затверджено етапи проведення вакцинації від коронавірусної хвороби COVID-19 у структурних підрозділах Національного університету біоресурсів і природокористування України, відповідно до Дорожньої карти з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, і проведення масової вакцинації у відповідь на пандемію COVID-19 в Україні у 2021-2022 роках, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України № 213 від 09.02.2021 року.
      За колегіальним рішенням оперативного штабу по протидії пандемії Cоvid 19, в університеті рекомендовано проводити вакцинацію за визначеними пріоритетами (категоріями осіб), а саме: приймальна комісія, співробітники директоратів інститутів і деканатів факультетів, співробітники студентського містечка, працівники відповідних служб проректорів, що забезпечують життедіяльність всього університету.
     За погодженням з адміністрацією КНП "Консультативно-діагностичний центр" Голосіївського р-ну м. Києва, розроблено і затверджено дорожню карту вакцинування співробітників університету.

 

ПОРЯДОК ВАКЦИНАЦІЇ (АЛГОРИТМ)

    Оперативним штабом сформовано коло відповідальних осіб за організацію і проведення вакцинування:
Списки бажаючих пройти щеплення співробітників формують керівники структурних підрозділів університету. Подаються списки в оперативний штаб для узагальнення і розподілу згідно визначених приорететів.
Узагальнення і формування списків бажаючих пройти щеплення (завчасно надсилаються списки бажаючих осіб вакцинуватися не пізніше - за дві доби до дати вакцинації (інститутами і факультетами, службами проректорів)) викладачі та допоміжний склад на емейл -
[email protected]) - провідний фахівець Наталья Савченко;
Погодження списків співробітників здійсьнюється:
Головою оперативного штабу, проректором з науково-педагогічної роботи та розвитку Сергієм Квашою;
Проректором з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку Вадимом Ткачуком;
Головою профспілкової організації співробітників університету Ростиславом Тарасенко - [email protected];

Головою первинної профспілкової організації студентів і аспірантів Олексієм Мельником - відповідальний за збір і узагальнення списків студентів бажаючих пройти вакцинацію, списки надсилати на емейл: [email protected].
     
Розподіл обов`язків між членами оперативного штабу:

- Організація доставки лікарів з поліклініки, реєстрації, прийому співробітників та видача талонів на щеплення, аналіз списків осіб які пройшли щеплення і які з певних причин не пройшли, але бажають в подальшому його пройти - член оперативного штабу Геннадій Ржевський;
- Обладнання і забезпечення необхідним інвентарем та меблями приміщення, антисептичними засобами, питною водою для проведення щеплення - член оперативного штабу Сергій Стецюк;
- Медичний огляд, моніторінг температурного скрінігу, надання консультацій, догляд за станом здоров`я вакцинованих співробітників, спостереження дотримання соціального дистанціювання учасників вакцинування - член оперативного штабу В`ячеслав Крупка;
- Реєстрація і видача талонів на вакцинування співробітників згідно визначених списків - провідний фахівець відділу виховної роботи і студентських справ Ірина Курінна;
- Надання психологічної допомоги і консультування співробітників під час вакцинації - провідний фахівець відділу виховної роботи і студентських справ Каріна Арзуманян;
- Супровід пільгових категорій співробітників, розгляд скарг і побажань співробітників під час вакцинування - начальник відділу соціальної роботи Віктор Потебня.
    Особи, які бажають бути вакцинованими, повинні мати при собі наступні документи:
Декларація з сімейним лікарем (копія) або Паспорт громадянина України
Реєстраційний номер облікової картки платника податків (ІПН).

     Місце проведення вакцинації співробітників університету:
читальна зала гуртожитку №11 студентського містечка, за адресою вул. Генерала Родимцева, 7 б.


Графік вакцинації співробітників університету 16 вересня 2021 року

 
 
Час
 
вакцинації
 
Контингент
 
Загальна кількість
 
вакцинуємих
1.
10:00-11:30
ФВМ (30 осіб).
 
30
2.
11:30-11:50
АБФ (9 осіб);
ФЗВ (12 осІб);
ФАМ (2 особи).
 
23
3.
11:50-12:30
ФЗРБТЕ (17 осіб);
ННІ ЛСПГ (3 особи);
МТФ (3 особи).
 
23
4.
12:30-13:10
ГПФ (9 осіб);
ЮРФ (6 осіб);
ННІ ЕАЕЗ (12 осіб).
27

    Для перегляду списків натиснути тут: Списки контингенту співробітників та студентів, які вакцинуються 16 вересня 2021 року

     Шановні викладачі і співробітники, ви можете прийти на вакцинацію завтра, як що вас і немає в списках, ми будемо сприяти вам в проходженні вакцинації!   

     Запрошуємо співробітників на щеплення від Covid 19, у визначений час, згідно графіку вакцинування!

Pfizer-BioNTech - Вакцину розробила німецька біотехнологічна компанія BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer. Дозволена для повного використання у: Швейцарії, Королівстві Бахрейн, Саудівській Аравії. Екстрене використання, дозволене ВООЗ, діє в США, Великій Британії, Європейському Союзі, Швейцарії, Аргентині, Австралії, Канаді, Чилі, Мексиці, Об'єднаних Арабських Еміратах та в багатьох інших країнах. Найближчим часом Україна отримає вакцину Pfizer-BioNTech у межах глобальної ініціативи COVAX.
     Вакцина Pfizer-BioNTech - це мРНК-вакцина, розроблена німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer.
     Вакцину внесено до списку вакцин для екстреного використання ВООЗ і дозволено для екстреного використання у США, Великій Британії, Канаді та ЄС. У Канаді ця вакцина показала 95% ефективності у захисті від COVID-19 серед осіб віком від 16 років.
Вакцина Pfizer BioNTech покликана навчити організм виробляти специфічні антитіла для знищення вірусу.
Вакцину Pfizer BioNTech від COVID-19 вводять внутрішньом’язово. Для повноцінної імунізації необхідно отримати дві дози вакцини з інтервалом у 21 день.
      22 лютого 2021 року вакцину Pfizer/BioNTech проти COVID-19 зареєстровано в Україні для екстреного медичного застосування.
      16 квітня Україна отримала першу партію зі 117 тис. доз вакцини у межах ініціативи COVAX.
Склад вакцини:
Діюча речовина:
мРНК - молекула.
Допоміжні речовини:
ALC-0315;
ALC-0159;
холестерол;
DSPC;
дигідрат фосфату натрію;
дигідрат фосфату калію;
натрію хлорид і калію хлорид;
сахароза;
вода для ін’єкцій


Оперативний штаб університету

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook