Тестовий доступ до Web of Science

17 квітня 2014 року

З 1 квітня до 30 червня 2014 р. науковій бібліотеці НУБіП України відкрито тестовий доступ до Web of Science від Thompson Reuters.

Web of Science (WoS) – це реферативна наукометрична база даних наукових публікацій проекту WEB OF KNOWLEDGE, що пропонує науковцям, викладачам й студентам швидкий доступ до якісної міждисциплінарної інформації. Вона охоплює понад 50 мільйонів записів з 12 500 найвпливовіших журналів з усього світу, в тому числі тих, які знаходяться у відкритому доступі, та 120 000 матеріалів конференцій у галузі природничих, суспільних, гуманітарних наук та мистецтва.

Web of Science дозволяє організовувати пошук за ключовими словами, за окремим автором і за організацією (університетом), підключаючи при цьому потужний апарат аналізу знайдених результатів. Результат пошуку за цими критеріями дозволяє оцінити загальну кількість публікацій, кількість цитувань, h-індекс та інші показники.

Thomson Reuters виступила ініціатором введення в обіг поняття імпакт-фактор, який був створений у 1960 р. як спосіб вимірювання цінності журналу шляхом вирахування середнього числа цитувань за певний проміжок часу.

Інструкція щодо користуванням базою даних Web of Science.

Доступ до Web of Science лише з локальної мережі університету за адресою: http://www.webofknowledge.com/

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook