Перший симпозіум аспірантів Вишеградської асоціації університетів пройшов в Університеті Святого Іштвана

14 жовтня 2013 року
3-5 жовтня 2013 року аспіранти ННІ бізнесу Д.О. Кирилюк і О.М. Талавиря взяли участь у першому симпозіумі аспірантів Вишеградської асоціації університетів «Багатофункціональність та регіональний розвиток», що пройшов в Університеті Святого Іштвана (Годоло, Угорщина) за підтримки Вишеградської асоціації університетів. Він зібрав молодих науковців з провідних університетів Європи, Африки, Росії та США.
На симпозіумі розглядалися питання розвитку сільського господарства, регіонального розвитку, сталого розвитку агробізнесу та туризму, економічного зростання, технологій та оточуючого середовища, а також розвитку маркетингу, біотехнологій, продовольчої безпеки.
Крім того, на зібрані створено Асоціацію студентів університетів Вишеградської асоціації університетів (VUAYouth). Її засновниками виступили Словацький університет сільського господарства,Національний університет біоресурсів та природокористування України, Університет Святого Іштвана (Угорщина), Університет сільського господарства (Польща), Російський державний університет – Московська Тімірязівська академія сільського господарства, Університет м. Моліз (Італія).
Під час «круглого столу» присвяченого діяльності новоствореної асоціації було визначено основні напрямки її діяльності. Зокрема, об’єднання студентів для проведення досліджень в галузі освіти та науки, обмін думками та інформацією, а також розвиток співпраці студентів з керівництвом університетів, обмін інформацією щодо студентських питань та можливостей зв’язку з керівництвом університету, порівняння послуг, просування інформації щодо високих стандартів освіти між університетами, а також сприяння об’єднань студентів та співпраці між ними.

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook