Відкрита лекція на тему: «Розвиток системного управління якістю»

15 лютого 2021 року
Відповідно до графіка проведення відкритих лекцій у весняному семестрі 2020/2021 навчального року у Національному університеті біоресурсів і природокористування України доцентом кафедри менеджменту ім. проф. Й.С. Завадського Наталею Драгнєвою 10 лютого 2021 року було проведено відкриту лекцію з дисципліни «Комплексна система управління якістю продукції та послуг» для магістрів факультету аграрного менеджменту освітньої програми «Менеджмент організацій і адміністрування» 1 року навчання.
 
 
 
Застосування сучасних інноваційних підходів щодо викладення матеріалу, а також підвищений інтерес з боку здобувачів вищої освіти забезпечили позитивну атмосферу лекції, в ході якої були розглянуті питання трансформації етапів системного управління якістю, японський, американський та європейський підходи до управління якістю продукції та послуг. Лекцію супроводжувала вдало підготовлена презентація, що доповнювала теоретичний матеріал, містила графічні та фотографічні дані, цікаві відеоматеріали.  
 
 
 
Лекційне заняття отримало схвальні відгуки присутніх: завідувача кафедри менеджменту ім. проф. Й.С. Завадського Т.І. Балановської, професорів В.П. Горьового, Н.П. Резнік, доцентів Т.О. Артюх, Л.В. Буценко, О.П. Гогулі, Слободяник А.М., Троян А.В., Г.А. Харченко, старшого викладача К.П. Драмарецької та здобувачів вищої освіти. Викладання змісту лекції було логічним, аргументованим та доступним для сприйняття студентами.
 
 
Наталя Драгнєва продемонструвала  вміння зацікавити студентів новим матеріалом, зосередити їхню увагу на головних концептуальних положеннях, створити творчу та робочу атмосферу заняття. Лекція була проведена на високому науковому та навчально-методичному рівні.
Аліна Троян,
доцент кафедри менеджменту ім.проф. Й.С. Завадського
 
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook