Ректорат: готуємося до весняного навчального семестру

18 січня 2021 року
     18 січня під головуванням Станіслава Ніколаєнка відбулося засідання ректорату. У зв’язку з погіршенням погодних умов на постійному контролі господарських служб перебуває стан інфраструктурних мереж і об’єктів. Частина співробітників на цей період працює дистанційно. 

     Проректор з навчальної і виховної роботи Сергій Кваша доповів про уточнення графіку навчального процесу, початок семестру з 1 лютого в дистанційному режимі для всіх курсів, розклад вже розміщений на офіційному сайті університету. Триває підготовка акредитаційний справ, співбесіди з керівниками структурних підрозділів.

  

     Учений секретар Оксана Барановська закцентувала на проведенні 21 січня семінару-навчання для керівників факультетів, ННІ, служб, відділів, а 28 січня – наради із завідувачами кафедр.

     Голова Студентської організації Дмитро Кушпій повідомив про перебіг канікул та висловив бажання студентства якомога швидше повернутися до очного навчання.

     Завідувач оздоровчого центру Вячеслав Крупка проінформував про проведення сьомого ІФА-тестування студентів і співробітників. Аналіз результатів свідчить про те, що третина має вже сформований імунітет до коронавірусної хвороби.

     Проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку Вадим Ткачук доповів про заїзд іноземних студентів на підготовчі курси. У базовому закладі запущена фінансова система, проводиться помісячний аналіз видатків, до Міністерства освіти і науки подана необхідна інформація для отримання додаткового фінансування за формулою. Підготовлена оновлена інформація до QS рейтингу.

     Проректор з навчально-науково-виробничих питань та адміністративно-господарської діяльності Валерій Іщенко проінформував про ремонтні роботи в гуртожитках, зокрема №11, де завершується капітальний ремонт місць загального користування. У навчальному корпусі №11 стартувало вкладання плитки в холі.

     Перший проректор Ігор Ібатуллін зупинився на оформленні договорів на проведення дослідницьких робіт в перехідних темах, триває розгляд проектів, поданих на фінансування в поточному році.

     Підбиваючи підсумки, ректор Станіслав Ніколаєнко дав ряд доручень. Сергію Кваші – організувати семінар-нараду для керівників, нараду із завідувачами кафедр, співбесіди з директорами відокремлених підрозділів. Валерію Іщенку – завершити проведення тендерів на закупівлю енергоносіїв. Ігорю Ібатулліну – провести аналіз публікаційної активності науково-педагогічних працівників в 2020 році. Вадиму Ткачуку – внести пропозиції щодо приведення у відповідність вартості проживання у гуртожитках з тарифами на комунальні платежі та енергоносії.

     Ректорат розглянув і інші питання життєдіяльності університету.

Денис Рудень

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook