СТОРІНКА МАГІСТРА АБФ 2020

1 січня 2020 року

Агробіологічний факультет

 Спеціальність 201 «Агрономія»

Освітня програма «Агрономія»  

 

 

1.  Ближникова Ксенія Олександрівна

2.     Борисенко Микита Сергійович

3.     Буряк Олександр Сергійович

4.     Васьківський Богдан Сергійович 

5.     Гаража Альона Михайлівна

6.    Гаращук Юлія Сергіївна

7.    Гуцул Дмитро Іванович

8.    Дацула Владислав Володимирович

9.  Дегтярьов Денис Олександрович

10.Жигало Остап Богданович

11. Зозуленко Дмитро Вячеславович

12. Климовець Максим Юрійович 

13. Коваль Олександр Григорович

14. Колісник Ілля Миколайович

15. Лазоренко Євгеній Олександрович

16. Легуша Катерина Олегівна

17. Любарський Іван Іванович 

18.   Марків Михайло Володимирович 

19.    Мартинюк Ірина Леонідівна 

20.    Мойсик Андрій Іванович

21.   Ніконов Іван Олександрович

22.   Пойда Михайло Віталійович

23.   Рустамова Ольга Миколаївна

24. Русюк Олександр Леонідович

25. Савченко Андрій Володимирович

26. Сельський Назар Павлович

27. Сенчило Анна Євгеніївна 

28. Унольд Олександр Павлович

29. Харченко Віталій Вікторович

30. Цвігун Софія Дмитрівна

31. Шумський Олександр Вікторович

 


Освітня програма «Агрономія»

 

1. Антонов Богдан Дмитрович

2. Балагур Роман Валентинович

3.    Божко Іван Михайлович

4.    Віцяк Андрій Миколайович

5.    Воронкова Христина Андріївна

6.    Григоревський Микола Ярославович

7.   Грошко Валерій Миколайович

8.   Демченко Микола Іванович

9.    Демчинський Олександр Олегович

10. Закоморний Дмитро Сергійович

11. Зарудняк Микола Іванович

12. Іващенко Юрій Вікторович

13. Климчук Олександр Анатолійович

14. Кожухівський Олександр Анатолійович

15. Кравчук Анна Олегівна

16. Куделя Євгеній Михайлович

17. Ласкава Юлія Анатоліївна

18. Лилик Василь Степанович

19.    Ліщук Уляна Олегівна

20.    Мельніченко Юрій Юрійович

21.    Міщенко Олександр Олександрович

22.   Ольшевський Іван Васильович

23.  Панасенко Руслан Вікторович

24.  Притуляк Ігор Ігорович

25.   Сайдак Олексій Максимович

26. Сивокоровська Аліна Вікторівна

27. Сидоренко Євгеній Олегович

28. Сухіна Денис Володимирович

29. Тертичний Дмитро Михайлович

30. Шкурко Сергій Вікторович 

31. Ящук Ангеліна Ігорівна

 

Освітня програма «Агрономія» 

 

1. Босенко Микола Володимирович

2.    Ванджура Максим Вікторович

3.    Власюк Микола Валерійович

4. Воротніков Гліб Олександрович

5.    Гроза Володимир Сергійович

6.    Громік Тетяна Степанівна

7.    Демиденко Ян Месропович

8.    Доненко Дмитро Олександрович

9.    Дяченко Олексій Олегович

10. Зяблов Олексій Романович

11. Ігнатенко Максим Олександрович

12. Касянчук Світлана Вікторівна

13. Климюк Соломія Ігорівна

14. Коцюк Дмитро Володимирович

15. Литвиненко Ганна Олександрівна

16. Мірошник Олександр Сергійович

17. Мозговий Богдан Олександрович

18.     Онищук Андрій Анатолійович

19.    Оніщенко Михайло Юрійович

20. Петров Олександр Леонідович

21.    Петрунів Андрій Юрійович 

22.    Правик Андрій Андрійович

23.    Прицепов Віталій Вікторович

24.    Рудник Ілля Валерійович 

25.    Сандул Олексій Леонідович

26. Семко Валерій Віталійович

27. Сірик Богдан Васильович

28. Скоріков Девіс Андрійович

29. Соболь Сергій Володимирович

30.Сукал Максим Володимирович

31. Шаповал Назар Олександрович

 


 

Освітня програма «Агрохімія і грунтознавство» 

 

1.    Алєксєєва Валерія Олексіївна

2.    Бабаєв Дамир Атешович

3.    Білан Сергій Геннадійович

4.    Бокк Юлія Дмитрівна

5.    Вельма Вадим Юрійович

6.    Гордієнко Олександр Віталійович

7.    Драбик Любов Олегівна

8.    Зленко Денис Сергійович  

9.    Івахненко Владислав Анатолійович

10. Кислий Дмитро Васильович

11. Ковальчук Андрій Миколайович

12. Костюченко Ігор Іванович 

13. Максимчук Діана Іванівна

14. Моторний Євгеній Олександрович

15. Одарченко Андрій Васильович

16. Пагава Георгій Дурсунович

17. Пархомчук Катерина Миколаївна

18.    Пирковська Жанна Олександрівна

19. Повар Віталій Романович

20. Росоха Іванна Іванівна

21. Самандрось Євгеній Миколайович 

22. Семенюк Назарій Олександрович

23. Соловйов Євген Євгенійович

24. Срівастава Микита Радживович

 

 Освітня програма «Селекція і генетика сільськогосподарських культур» 

 

1.    Грибович Антон Юрійович

2.    Дмитрук Дмитро Романович

3.    Злиденний Ілля Ігорович

4.    Калашникова Марія Олександрівна

5.    Кедич Сергій Васильович

6. Мигловець Павло Анатолійович

7. Можарівська Марина Олександрівна

8.    Раков Андрій Юрійович

9.    Чижов Олександр Володимирович

10. Чурута Олександр Олегович

11. Шипп Анатолій Володимирович

  

Освітня програма «Агрохімсервіс у прецизійному агровиробництві» 

 

              1.    Байба Андрій Вікторович

2.    Гайдук Владислав Леонідович

3.    Дудник Юлія Юріївна

4. Ковальчук Максим Юрійович

5.    Короб Владислав Володимирович

6.    Кудря Анна Юріївна

7.    Литвин Анастасія Дмитрівна

8.   Мартинюк Олександр Віталійович

9. Паламарчук Олексій Олександрович

10. Рудь Антон Дмитрович

11. Семенюк Оксана Василівна

12. Сологуб Ярослав Віталійович

13. Тертишник Євген Євгенович

14. Якимович Максим Володимирович

 

Спеціальність 203 «Садівництво та виноградарство»

Освітня програма «Садівництво та виноградарство» 

 

1.    Вінцюк Артем Юрійович

2.   Греськів Миколай Сергійович

3.    Греськів Павло Сергійович

4.    Гринчишин Іван Андрійович

5.    Добранський Олексій Миколайович

6.    Жданов Леонід Станіславович

7.    Зарічний Богдан Ярославович

8.    Кичак Валентин Юрійович

9.    Книш Тарас Ігорович

10. Коваленко Олександр Васильович

11. Кошель Людмила Вікторівна

12.    Михальчук Микола Васильович

13.   Савицький В`ячеслав Андрійович

14.   Соколов Дмитро Олександрович 

15.    Сумовський В`ячеслав В`ячеславович

16.    Супоровська Анастасія Миколаївна

17.    Терещенко Дар`я Андріївна

18.   Тищук Назар Олександрович

19.  Урсул Мілєна Вячеславівна

20. Шишкін Павло Вячеславович

 


 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook