Відбулось вже третє в цьому році засідання комісії з етики та академічної доброчесності в онлайн режимі

13 серпня 2020, 14:13

   13 серпня 2020 р. в університеті відбулось третє в цьому році засідання комісії з етики та академічної доброчесності в онлайн-режимі з використанням платформи Cisco Webex Meeting.
   Дана комісія була створена згідно наказу ректора університету № 871 від 06.08.2018 р. Тож ось уже впродовж двох років члени цієї комісії розглядають та аналізують окремі випадки можливого порушення академічної доброчесності на підставі протоколів аналізу звіту подібності перевірених текстів навчальних видань у програмі Unicheck.
   Нагадуємо, що дотримання академічної доброчесності усіма учасниками освітнього процесу є одним із пріоритетних завдань університету, що направлене на підвищення якості освіти.

  Секретар комісії, Тетяна Кіщак, доповіла про результати перевірки навчальних видань на ознаки плагіату, зазначивши, що станом на 13.08.20 всього перевірено 41 видання, а також представила детальний аналіз 3 навчальних видань науково-педагогічних працівників університету, які, за підсумками детального обговорення, рекомендовано до розгляду навчально-методичною радою університету.

Тетяна Кіщак,
секретар комісії,
директор наукової бібліотеки

 

 

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook