Розпочався захист бакалаврських робіт на агробіологічному факультеті!

10 червня 2020 року

9 червня 2020 року на агробіологічному факультеті відбувся публічний онлайн-захист випускних бакалаврських робіт ОС «Бакалавр» спеціальності 201 «Агрономія» заочної форми навчання.

До складу екзаменаційної комісії увійшли:

Голова комісії: Анатолій Бикін  – доктор сільськогосподаоських наук, професор, завідувач кафедри агрохімії та якості продукці  рослинництва ім. О.І. Душечкіна.

Члени комісії:

Оксана Тонха  – доктор сільськогосподарських  наук, професор, декан факультету;

Григорій Демидась – доктор сільськогосподарських  наук, професор кафедри кормовиробництва, меліорації і метеорології;

Григорій Подпрятов – кандидат сільськогосподарських наук, професор кафедри технології зберігання, переробки та стандартизації продукції рослинництва ім. проф. Б.В. Лесика.

Секретар комісії:  Тетяна Антал – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри рослинництва.

Екзаменаційна комісія в повному складі, дотримуючись всіх правил карантину, розпочала свою роботу о 10.00 годині.

З вступним словом до студентів та комісії звернулася декан факультету, Тонха Оксана Леонідівна, зачитавши  наказ ректора про склад екзаменаційної комісії, побажала студентам успішного захисту бакалаврських робіт. Бикін Анатолій Вікторович – голова комісії також приєднався до вітальних слів, ознайомив студентів із регламентом проведення захисту та розпочав роботу екзаменаційної комісії.

 Всі бакалаврські роботи, які успішно пройшли захист, були  виконані на актуальну тему, написані на високому методичному рівні, відповідають всім вимогам агробіологічного спрямування. Студенти на досить високому науково-практичному рівні представили результати своїх досліджень і впевнено, лаконічно та конкретно відповідали на поставлені запитання. Голова та члени комісії були задоволені виступами студентів, активно вели обговорення та дискутували на актуальність тематик.