Візит делегації іноземних радників при МОУ та ГШЗСУ до НУБіП України

31 січня 2013 року
31 січня 2013 року делегація іноземних радників при Міністерстві оборони України та Генеральному штабі Збройних Сил України відвідала НУБіП України.
В ході зустрічі представників іноземної делегації з керівництвом університету були обговорені питання щодо вивчення досвіду Збройних сил України з’ясування практичних механізмів реалізації проекту підготовки офіцерів запасу у цивільних навчальних закладах України та як зазначена підготовка пов’язана із загальною підготовкою військових кадрів.
Також іноземні радники ознайомилися з матеріально-технічною базою та умовами підготовки студентів цивільного навчального закладу, які проходять підготовку на кафедрі військової підготовки НУБіП України за програмами офіцерів запасу, зустрілися та мали змогу поспілкуватися із науково-педагогічними працівниками кафедри військової підготовки, а також зі студентами, які навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу.
Підсумками зустрічі було обговорення можливостей співпраці по обміну студентами факультету ветеринарної медицини, які проходять військову підготовку.
У заключному слові голови делегації військових аташе полковник Жан-Луї Делет (Франція) було сказано, що військова кафедра НУБіП України працює на високому професійному рівні і він високо цінує набутий досвід діяльності кафедри та буде пропонувати уряду Франції організувати подібні військові кафедри в цивільних ВНЗ Франції.

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook