МАГІСТРИ 2019 року вступу

МАГІСТРИ 2019 року вступу

Освітньо–наукова програма

Спеціальність 151 «Автоматизація та комп’ютерно – інтегровані технології»


Магістерська програма «Енергоефективні системи управління біотехнічними об’єктами»

  1. Варакута Андрій Олександрович
  2. Голота Антон Юрійович
  3. Корець Роман Миколайович
  4. Корнієнко Уляна Дмитрівна
  5. Макарук Дмитро Олександрович
  6. Москаленко Андрій Васильович
  7. Рашевський Федір Юрійович
  8. Хмельницький Олександр Олегович
  9. Юрченко Володимир Юрійович
  10. Яковенко Владислав Юрійович

 

Спеціальність 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»


Магістерська програма «Науково – технічні засади електромеханіки»

  1. Афанасьєва Олена Андріївна
  2. Босик Віталій Андрійович
  3. Голік Володимир Олександрович
  4. Горкун Ілля Віталійович
  5. Малінко Даниїл Олександрович
  6. Мосейчук Ольга Олександрівна
  7. Розенгарт Дмитро Олександрович
  8. Середа Олексій Ростиславович
  9. Соловей Ольга Вікторівна
  10. Фейдак Олександр Вікторович


Магістерська програма «Електричні мережі і системи»

  1. Бабкін Олександр Мирославович
  2. Власенко Іван Вячеславович
  3. Гуляш Артем Валерійович
  4. Єрьоменко Євген Вячеславович
  5. Кайденко Юрій Валерійович
  6. Панський Юрій Іванович
  7. Яцько Сергій Володимирович


Магістерська програма «Енергозабезпечення»

  1. Герасимчук Руслан Олександрович         
  2. Стасій Максим Олександрович
  3. Томченко Денис Сергійович

 

Освітньо–професійна програма

Спеціальність 151 «Автоматизація та комп’ютерно – інтегровані технології»


Магістерська програма «Автоматизація та комп’ютерно – інтегровані технології»

  1. Брик Ілона Ігорівна
  2. Єрофєєв Тимофій Денисович
  3. Павленко Костянтин Олександрович
  4. Федорець Євгеній Вячеславович
  5. Щур Юрій Андрійович
  6. Яковенко Юлія Володимирівна

 

Спеціальність 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»


Магістерська програма «Автоматизація технологічних процесів та комп’ютерно – інтегровані системи управління інформаційно – технологічними ресурсами АПК»

  1. Бойко Павло Олександрович
  2. Горбатюк Вадим Володимирович
  3. Гулій Ігор Олександрович
  4. Дмитренко Володимир Олександрович
  5. Майстренко Віталій Олександрович
  6. Михайліченко Євгеній Вікторович
  7. Моісеєнко Олександр Олександрович
  8. Павлик Андрій Миколайович
  9. Рижиков Володимир Олексыйович
  10. Чмих Максим Сергійович


Магістерська програма «Енергоінжиніринг в АПК»

  1. Блищик Богдан Миколайович
  2. Ветушко Богдан Сергійович
  3. Джафаров Рустам Намік огли
  4. Дубина Іван Юрійович
  5. Ковальчук Роман Петрович
  6. Лавренчук Володимир Олександрович
  7. Мартиненко Віталій Русланович
  8. Марченко Ксенія Анатоліївна
  9. Мірошніченко Євгеній Вікторович
  10. Павловський Дмитро Ігорович
  11. Соловей Василь Олександрович
  12. Шпакович Олександр Сергійович

 

Магістерська програма «Електротехніка та електротехнології»

  1. Бондарчук Богдан Миколойович
  2. Гапон Олександр Миколойович
  3. Долинний Руслан Григорович
  4. Клепач Микола Юрійович
  5. Костюченко Олександр Костянтинович
  6. Котеленець Владислав Олександрович
  7. Леляк Олексій Васильович
  8. Марін Єгор Дмитрович
  9. Машкін Дмитрій Анатолійович
  10. Миколов Денис Олександрович
  11. Овсюхно Ярослав Олексійович
  12. Сухотський Микола Юрійович
  13. Цивінський Андрій Олександрович


Магістерська програма «Електричні мережі і системи»

  1. Бондар Андрій Анатолійович
  2. Вітенко Віталій Олегович
  3. Вітрук Вадим Володимирович
  4. Галадей Андрій Іванович
  5. Дайнека  Олександр Сергійович
  6. Денисенко Віталій Олександрович


Магістерська програма «Електротехнічні системи електроспоживання»

  1. Камінська Юлія Романівна
  2. Лупанович Володимир Анатолійович
  3. Намчук Андрій Володимирович
  4. Радей Іван Іванович
  5. Струк Максим Олексійович
  6. Харчун Дмитро Олександрович
  7. Хвостенко Вадим Сергійович 
  8. Яржемський Микола Вікторович


Магістерська програма «Енергозабезпечення»

  1. Бондаренко Геннадій Анатолійович
  2. Бровченко Олександр Валерійович
  3. Воєдило Валерій Миколайович
  4. Глинчак Владислав Володимирович
  5. Заблоцький Ярослав Ігорович
  6. Захаренко Роман Русланович
  7. Нерянов Кирило Віталійович
  8. Осипенко Дмитро Олександрович

 

 
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook