День робітника сільського господарства

15 листопада 2012, 15:00
Кримський агропромисловий коледж \ Актова зала

Урочистості на честь Дня працівників сільського господарства і Дня студента

12 – 19 листопада у коледжі проводилися заходи, присвячені Дню працівників сільського господарства, Дню студента, Міжнародному дню толерантності.
У ці дні в навчальних групах проведені відкриті виховні години на тему: «На чому засновано взаєморозуміння»; у гуртожитках проводилися заходи на тему: «Толерантність – жити в мирі з іншими».
На 2-х курсах відділення «Виробництво та переробка с/г продукції», «Агротехнології та захист рослин» організовані зустрічі зі спеціалістами агропромислового комплексу.
Радою студентського самоврядування організована виставка художників коледжу, де студенти мали можливість показати свої творчі здібності; виставка стіннівок на теми: «Студентство – чудова пора!», «Дню сільського господарства присвячується…».
Студентським Науковим центром проведені конкурси: «Кращий студент року 2013», «Тобі, Україно, наші знання і таланти» (згідно Положення про конкурс «Кращий студент року 2012»), у якому взяли участь студенти 2-х та 3-х курсів; в групах 1-го курсу – інтелектуальний конкурс-кросворд «Чи знаєш ти історію коледжу?»; у гуртожитках - «Найрозумніший».
Багато свят у нашому календарі, але День працівників сільського господарства і День студента гідні особливої уваги за своєю важливістю та значущістю. З цієї нагоди в актовому залі коледжу відбувся святковий концерт.
У композиції концерту було органічно поєднані ці дати.
Відкриття святкового концерту почалося з танку «Дружба народів», вручення хліба й солі, у виконанні ансамблю звучав Гімн НУБіП України.
У програмі концерту – різні жанрові номери: народні, сучасні, академічні, СТЕМ.
Кожен із учасників виявив високу відповідальність у підготовці до цих заходів.
Без перебільшення можна сказати, що по-справжньому було створено урочистий і піднесений настрій.
Після проведення усіх заходів були підведені підсумки, переможці конкурсів були нагороджені грамотами та подарунками.
 


Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook