Про роботу Науково-методичної комісії з виховної роботи

26 жовтня 2012 року
17- 18 жовтня на базі Миколаївського національного аграрного університету відбулося розширене засідання науково-методичної комісії з виховної роботи за участю проректорів з науково-педагогічної та виховної роботи і членів Об’єднаної ради студентського самоврядування.
Національний університет біоресурсів та природокористування України на цьому засіданні представляли директор навчально-наукового центру культурно-виховної та соціальної роботи Черкашин Д.К. та фахівець відділу культурно-виховної і соціальної роботи Султанова Н.Н.
Проректори з виховної роботи і представники органів студентського самоврядування представили доповіді на різноманітні теми. Головною думкою засідання стало те, що важливо розуміти проблеми сучасного виховного процесу та його головних учасників – студентів. Адже розуміння таких проблем призводить до того, що виховний процес будується на принципах взаємоповаги, підтримки і соціального партнерства
Учасники засідання взяли участь у тренінгах на дуже актуальну тему – особливості надання інтерв’ю представникам ЗМІ.
Звичайно, окрім засідань, практикумів учасників розширеного засідання науково-методичної комісії очікувало і різноманітне дозвілля, про яке подбав колектив Миколаївського національного аграрного університету. Отримані позитивні враження, досвід, нові знайомства надовго запам’ятаються учасникам зустрічі.
 
Інформаційний відділ ННЦ культурно-виховної та соціальної роботи
 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook