Юридичне відділення Рівненського коледжу НУБіП відзначило 30-річний ювілей

10 листопада 2019 року
      У палаці культури та спорту «Хімік» відбулися ювілейні урочистості з нагоди тридцятиріччя юридичного відділення Рівненського коледжу НУБіП.

     Ведучими на святі були Качановський Олег, заступник директора з виробничої роботи та Басюк Оксана, викладач юридичних дисциплін.
     1989 рік – в Україні був багатим на історичні події: змінилося керівництво республіки, масового характеру набрали страйки, створюється Народний рух, все гучнішими стають вимоги незалежності України. Зміни охопили всі сторони життя. Відбулися зміни і в Рівненському радгоспі-технікумі.
     Наш коледж був одним із перших в Україні навчальних закладів I-II рівня акредитації, який почав підготовку кваліфікованих спеціалістів – юристів.
Копітка та наполеглива праця, на той час заступника директора з навчальної роботи Корсуна Ярослава Петровича, передувала відкриттю юридичного відділення. З метою вивчення досвіду впровадження даної спеціальності він неодноразово відвідував навчальні заклади не лише України, а й СНД, які вже вели підготовку правознавців.

     З нагоди ювілейних урочистостей до вітального слова був запрошений директор коледжу, заслужений працівник освіти України – Корсун Ярослав Петрович, який зазначив, що минуло тридцять років з того часу, як у нашому навчальному закладі розпочалась підготовка фахівців спеціальності «Правознавство». Тридцять років – це зовсім короткий період для історії. Але за ці три десятиліття зроблено і досягнуто чимало. Випускники юридичного відділення стали успішними фахівцями, серед них є і судді, і прокурори, нотаріуси і адвокати, працівники правоохоронних органів і державних установ. Вони всі є нашою гордістю. Юридичне відділення стало провідним не лише у нашому начальному закладі,а й в усій Україні.

     Успіхи нашого коледжу були б не можливі без підтримки обласної влади. На урочистості з вітальним словом завітав голова Рівненської обласної ради Данильчук Олександр Юрійович, який вручив Почесні грамоти Рівненської обласної ради Корсуну Ярославу Петровичу, директору коледжу, заслуженому працівнику освіти України та Матковській Ірині Дмитрівні, викладачу юридичних дисциплін.
     На урочистості завітав друг нашого коледжу, людина, яка зробила неабиякий внесок в його становлення та розвиток, а саме ветеран аграрної освіти – Івашківський Володимир Федотович.

     З 2016 року наш коледж має честь бути у структурі одного з найпрестижніших навчальних закладів країни – Національного університету біоресурсів і природокористування України. Саме тому до вітального слова були запрошені представники Національного університету біоресурсів і природокористування України, наших поважних гостей: начальника відділу регіонального розвитку, дистанційної освіти та заочного навчання Національного університету біоресурсів і природокористування України – Єреська Олега Вікторовича; доцента кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства, кандидата юридичних наук – Кідалова Сергія Олександровича та завідувача кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства, доктора юридичних наук, професора – Ладиченка Віктора Валерійовича. Поважні гості вручили Почесні грамоти Національного університету біоресурсів і природокористування України Корсуну Ярославу Петровичу, директору коледжу, заслуженому працівнику освіти України та Чорнобривій Ользі Вікторівні, голові циклової комісії юридично-соціальних дисциплін.

     Ювілей – приємна й водночас відповідальна подія, що потребує уважного осмислення пройденого шляху і погляду у майбутнє. Коледж може пишатися своїми освітніми традиціями і на їх основі творити свою нову історію, авторами якої є сьогоднішні працівники закладу освіти. Саме тому до вітального слова були запрошені завідувач юридичного відділення Гулюк Сергій Іванович та голова спілки ветеранів органів прокуратури Рівненської області, Почесний працівник прокуратури України, старший радник юстиції Коташевський Олександр Васильович.

     На жаль, не усім викладачам ми сьогодні зможемо висловити слова подяки. Багатьох із них уже немає поряд із нами: Кліма Ігор Вацлавович, Ляшко Віта Миколаївна, Корсун Володимир Ярославович, Шмерега Сергій Васильович, Мельниченко Петро Петрович. Присутні у залі вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять шановних викладачів.

     Смуток і радість – вони тісно переплітаються у людському житті. І коли нам важко, ми просимо у Всевишнього допомоги, а коли радість – дякуємо йому за заступництво. На свято з вітальною промовою завітав протоієрей – отець Петро.

     За 30 років на юридичному відділенні підготовлено більше 3000 фахівців. Багато хто з них працює в судових органах. До слова були запрошені заступник голови Рівненського апеляційного суду – Шимків Степан Степанович, заступник начальника територіального управління Державної судової адміністрації України в Рівненській області – Дем'янчук Інна Михайлівна, яка вручила Подяку територіального управління державної судової адміністрації в Рівненській області присяжному засідателю – Качановському Олегу Ігоровичу, заступнику директора з виробничої роботи нашого коледжу.


     Не залишили нас без привітань і представники правоохоронних органів. До вітального слова були запрошені заступник начальника Головного управління Національної поліції в Рівненській області – Файт Людвіг Людвігович та перший заступник прокурора Рівненської області, старший радник юстиції – Ольшанецький Ігор Володимирович.

     На урочистостях були присутні колеги, які розпочинали свій шлях до успіху в нашому коледжі на юридичному відділенні, а згодом і їх діти повторили шлях своїх батьків. До вітального слова були запрошені успішні випускники юридичного відділення: приватний нотаріус – Самсонюк Олена Анатоліївна; заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальник управління державної виконавчої служби – Бедикайло В’ячеслав Вікторович.


     Також були запрошені батьки, які довірили нам своїх дітей: Голова Ради адвокатів Рівненської області – Удовиченко Сергій Володимирович; ексзаступник голови Рівненської ОДА – Приварський Юрій Юрійович; суддя північно-західного Рівненського апеляційного господарського суду – Юрчук Михайло Іванович, які вручили Почесні грамоти ради адвокатів Рівненської області Ільїну Вадиму Анатолійовичу – викладачу юридичних дисциплін, адвокату та Іванціву Михайлу Романовичу – юрисконсульту, адвокату, викладачу юридичних дисциплін.
     Деякі випускники після закінчення університетів повернулись до коледжу, але вже у статусі викладачів: Матковська Ірина Дмитрівна, Басюк Оксана Петрівна, Яткевич Інна Павлівна, Іванців Михайло Романович, Гулюк Юлія Сергіївна навчають нові покоління бути вірними служителями Феміди.
     Також до вітального слова були запрошені перший проректор Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти – Вєтров Іван Васильович; директор Рівненської медичної академії, заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор – Сабадишин Ростислав Олексійович, які вручили Почесні грамоти управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Захарчуку Володимиру Михайловичу та Басюк Оксані Петрівні – викладачам юридичних дисциплін.


     Наш коледж співпрацює з Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти, а також з аграрними закладами освіти. До вітального слова були запрошені: методист вищої категорії Державної установи «Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти» – Трісунова Тетяна Василівна; директор Володимир-Волинського агротехнічного коледжу – Коновалюк Олександр Васильович; завідувач юридичного відділення Володимир-Волинського агротехнічного коледжу – Сав’юк Ігор Вікторович; завідувач юридичного відділення Вишнянського коледжу Львівського національного аграрного університету – Заріцький Микола Данилович. Тетяна Василівна вручила Почесну відзнаку Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти Гулюку Сергію Івановичу – завідувачу юридичного відділення.


     Успіхи нашого коледжу – це результат самовідданої праці кожного структурного підрозділу. Для привітання колег з юридичного відділення були запрошені керівники структурних підрозділів: завідувач економічного відділення Мартинова Ірина Миколаївна; завідувач технічного відділення Люльчик Вадим Олександрович; завідувач відділення програмування Якимчук Ірина Олександрівна; завідувач відділенням загальноосвітньої підготовки Гуменюк Валерій Дмитрович; завідувач інформаційно-бібліотечного центру Бурячинська Людмила Василівна; завідувач комп'ютерно-інформаційного центру Панасюк Василь Олексійович; методист коледжу Балдич Людмила Володимирівна; методист заочного відділення Пастушенко Наталя Володимирівна.

     Під час святкування ювілейних урочистостей свої музичні та спортивні вітання усім присутнім дарували: студенти медичної академії; народний ансамбль танцю «Барви Лади»; вихованці студії «Dance Way»; випускниця юридичного відділення, майстер спорту з художньої гімнастики Приварська Олександра; студентка юридичного відділення, яка представляла коледж на конкурсі «Краса НУБіП України 2019» Канавська Зоряна; лауреат Міжнародного конкурсу «Голосіївська весна 2019», вокальний ансамбль «Вишиванка»; студентки юридичного відділення Степанюк Яна та Ігнатюк Олеся; випускники юридичного відділення різних поколінь; дует у складі Приходько Юлії та Швидкої Юлії; рок-гурт «Neon».


Все буде добре – кажемо завжди.
В усіх казках добро перемагає.
В житті також вперед, до цілі йди.
І буде добре все – це кожен знає.

Не стій на місці, перший крок зроби,
Шукай дорогу, йди і не вагайся.
Відкинь всі сумніви й слова: якщо, якби…
На успіх й на удачу сподівайся,

І на роботу, на свої знання,
Ти докладай зусилля – допоможе!
Працюй до поту вперто і щодня.
Старання й чесна праця переможе.

І так як в казці – буде добре все.
Не відступай ніколи і нізащо.
З путі вже навіть буря не знесе,
Якщо трудяга ти, а не ледащо.

     У нашого відділення багате минуле, творче сьогодення, і прекрасне майбутнє!!!

Оргкомітет ювілейних урочистостей

 


Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook