Про участь Національного університету біоресурсів і природокористування України у V Міжнародній спеціалізованій виставці «Високі технології -2012», 25-27 вересня 2012 р.

26 вересня 2012 року
 З  25 по 27 вересня 2012 року на базі виставкового комплексу «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул. Салютна, 2б) проходила V Міжнародна спеціалізована виставка «Високі технології -2012», організаторами якої є Національна академія наук України та ТОВ «Лабораторія маркетингових технологій».
Урочисте відкриття виставки відбулося 25 вересня 2012 р. за участі Премьєр-міністра України М.Я. Азарова та інших високопосадових осіб.
НУБіП України показав передові досягнення в освіті, науці та виробництві. Здобутки університету були представлені багатьма експонатами Української лабораторія якості і безпеки продукції АПК НУБіП України, cеред них оцінка харчової продукції та продовольчої сировини на  наявність ГМО, ДНК сої та кукурудзи, визначення та ідентифікація ГМ-лінії, а також інноваційними розробками науково-дослідних інститутів НУБіП України, серед них нанобіоматеріали в галузі біології та сільського господарства, технології використання біопалива в АПК та інше.
25.09.12 р. в рамках виставки за підтримки Української лабораторії якості і безпеки продукції АПК було проведено семінар «Сучасні методи та аналітичне обладнання для досліджень в АПК», який урочисто відкрив директор УЛЯБП АПК, доктор біол. наук С.Д. Мельничук.

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook