Представники механіко-технологічного факультету взяли участь у Міжнародному науково-практичному форумі «Інтеграція аграрної освіти, науки і виробництва – запорука інноваційного розвитку АПК»

23 жовтня 2019, 15:39
м. Миколаїв, МНАУ

   У Миколаївському національному аграрному університеті відбулася визначна подія – проведення Міжнародного науково-практичного форуму «Інтеграція аграрної освіти, науки і виробництва – запорука інноваційного розвитку АПК». На демонстраційному полігоні з трансферу сучасних технологій в агропромисловому комплексі відбулося урочисте відкриття та презентація ІІІ черги системи зрошення сільськогосподарських культур. На захід завітали вельмиповажні гості: головний учений секретар Національної академії аграрних наук України В.В. Адамчук; професор кафедри сільськогосподарських машин і системотехніки імені академіка Петра Мефодійовича Василенка Національного університету біоресурсів і природокористування України Д.Г. Войтюк; директор Інституту зрошуваного землеробства НААН України Р.А. Вожегова; начальник Миколаївського міжрегіонального управління водного господарства М.В. Поліщук; директор Українського науково-дослідного інституту прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого, академік В.І. Кравчук; директор департаменту агропромислового розвитку Миколаївської обласної державної адміністрації О.В. Піскун.

  

    Із вітальним словом звернувся до учасників форуму ректор Миколаївського НАУ, академік НААН України В.С. Шебанін. Лунали привітання від почесних гостей. Надалі відбувся найочікуваніший момент – перерізання стрічки та відкриття ІІІ черги системи зрошення сільськогосподарських культур на демонстраційному полігоні з трансферу сучасних технологій в АПК. Усіх бажаючих було запрошено до презентації сучасної техніки для точного землеробства компанії «Ландтех» у роботі.

  

     Насичена програма Міжнародного науково-практичного форуму включала роботу пленарних засідань конференцій, з-поміж яких: ХХ Міжнародна наукова конференція «Сучасні проблеми землеробської механіки», присвячена 119-й річниці з дня народження академіка Петра Мефодійовича Василенка; Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток аграрної галузі та впровадження наукових досліджень у виробництво»; Міжнародна науково-практична конференція «Біологічні, біотехнічні та генетичні аспекти інтенсифікації тваринництва». На пленарних засіданнях було представлено доповіді провідних вчених, обговорено низку актуальних питань агропромислового комплексу України.

  

     В роботі конференції приймали участь представники механіко-технологічного факультету НУБіП України. З доповідями виступили професор Войтюк Д. Г., доценти Мартишко В.М., Волянський М.С., Ачкевич О.М., асистент Сліпуха Т.І.
    На заключному пленарному засіданні було оголошено, що наступна ХХІ Міжнародна наукова конференція «Сучасні проблеми землеробської механіки» присв’ячена 120-річниці з дня народження академіка Петра Мефодійовича Василенка, буде проходити у Харківському національному технічному університеті сільського господарства 17 жовтня 2020 року.

 

Доцент кафедри сільськогосподарських машин та
системотехніки ім. акад. П.М. Василенка Віктор Мартишко,
доцент кафедри механізації тваринництва Оксана Ачкевич.

 

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)