Науково-практичний семінар для керівного складу наукових бібліотек ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації м. Києва «Розробка, впровадження та удосконалення системи менеджменту якості в наукових бібліотеках ВНЗ України»

5 жовтня 2012 року

21 вересня 2012 р. у читальному залі Науково-технічної бібліотеки Національного авіаційного університету було проведено науково-практичний семінар, присвячений розробці та впровадженню системи менеджменту якості в наукових бібліотек ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації м. Києва.

В роботі семінару взяли участь директори 24 наукових бібліотек ВНЗ м. Києва,  їхні заступники та вчений секретар зонального методичного центру бібліотек ВНЗ м. Києва та Київської зони, завідувач науково-методичного відділу Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка - Федорова І.М.

Перед присутніми виступили:

-         директор наукової бібліотеки Національного університету біоресурсів і природокористування України, к.с.-г.н. Кіщак Тетяна Степанівна з доповіддю «Впровадження системи менеджменту якості (СМЯ) в роботу наукової бібліотеки НУБіП України»

-         заступник директора НТБ НАУ Шкурко Олена Петрівна із доповіддю «Досвід впровадження та удосконалення системи менеджменту якості в Науково-технічній бібліотеці НАУ».

Вони розповіли присутнім про етапи розробки, впровадження та удосконалення системи менеджменту якості у наукових бібліотеках НАУ і НУБіП України та звернули увагу на необхідність дотримання вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2008. 

 


Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook