МОЛОДІ ВЧЕНІ ФАКУЛЬТЕТУ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ ‒ ПОСТІЙНІ УЧАСНИКИ НАУКОВИХ ПІКНІКІВ

1 жовтня 2019 року

У суботу 28 вересня парк імені Т.Г. Шевченка вже вкотре перетворився на лабораторію під відкритим небом.
Причиною цьому став захід, покликаний популяризувати науку – «Наукові пікніки», що відбувається у різних містах України з 2013 року. Проект реалізується у рамках «Року науки в Києві» завдяки підтримці киян на Громадському бюджету, спільно з управлінням культури, туризму та охорони культурної спадщини та за підтримки Київського молодіжного центру. Метою ж проекту є популяризація науки серед молоді: дітей, школярів, студентів, молодих батьків.
Понад 30 команд експериментаторів з різних наукових та освітніх установ руйнували міфи і стереотипи щодо науки і наукових досліджень, показували цікаві досліди та особливості роботи у лабораторії, навчали надавати першу домедичну допомогу, чимало активностей на пікніках були присвячені здоровому харчуванню тощо.


Вже традиційно до участі у святі науки долучились і молоді вчені факультету ветеринарної медицини Національного університету біоресурсів і природокористування України. Так, експозицію кафедри паразитології та тропічної ветеринарії, що включала різноманітних комах і кліщів, які є переносниками збудників багатьох інфекційних та інвазійних хвороб тварин і людини, а також гельмінтів, які паразитують у різних органах і тканинах організму тварин, представляли доценти Олена Семенко і Марина Галат. До заходу залучились також аспірантка кафедри паразитології та тропічної ветеринарії Ольга Бойко, студентка 3 курсу факультету ветеринарної медицини Анастасія Сизоненко, студенти 1 курсу – Валентина Ляшко і Мирон Жмура, які поділились з відвідувачами своїми враженнями про майбутню професію та запросили бажаючих вступати до нашого університету.
Від факультету ветеринарної медицини кафедру анатомії та гістології тварин ім. акад. В. Г. Касьяненка представляв старший викладач Олексій Мельник, який спеціально для даного заходу підібрав експонати з унікального музею кафедри, що виготовлені за методом пластинації.
За 6 годин тисячі учасників познайомилися з нашим факультетом та дізналися більше про те, як всі галузі науки безпосередньо мають вплив на здоров’я та життя людини.


Марина Галат, голова Спілки молодих вчених НУБіП України
Катерина Шаванова, провідний науковий співробітник


Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook