Молодь Профспілки працівників АПК в дії!

4 квітня 2012 року
На базі НУБіП України 29 березня 2012 року пройшов «круглий стіл» «Розвиток молодіжної політики Профспілки працівників АПК України», метою якого стало об’єднання зусиль для ефективної організації молодіжної політики профспілки, реалізації головних завдань її діяльності та навчання молодих лідерів. Серед організаторів та партнерів ЦК профспілки - ректорат та профспілкова організація студентів Національного університету біоресурсів і природокористування України, інформаційне агентство «AgroNews» та Асоціація правозахисних організаторів студентів України.
Серед поважних гостей та спікерів на «круглому столі» були присутні заступник голови ФСТ «Колос» Мирослав Гробовецький, координатор програми IUF в Україні Сергій Хоботня, координатор дослідницьких програм аналітичного центру «Universitas» Олексій Якубін, експерт аграрних ринків, керівник інформаційного агентства «AgroNews» Руслан Швець, голова Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Фундація регіональних ініціатив” (ФРІ) Євген Демченко, головний спеціаліст управління з гуманітарних питань та роботи з молоддю апарату ФПУ Володимир Майданюк, голова благодійного фонду «Фонд громади Житомира», член Міжнародного товариства прав людини Анатолій Євдощук, співробітник «Академії успіху» Микола Латинський.
Для урочистого відкриття «круглого столу» слово було надано голові профспілки Ігорю Сопелкіну, за ініціативи якого, власне, і відбувався захід. Він наголосив на необхідності активізації молодіжного напряму роботи як одного з пріоритетних та важливих для профспілки, говорив про перспективи та нові проекти ЦК профспілки для молоді АПК України. Перший проректор НУБіП України В.П.Лисенко, який представив наш університет, презентував спеціальності та сильні сторони вишу, говорив про співпрацю і взаємодопомогу адміністрації та профактиву.
Модератор заходу Катерина Гордієнко, консультант ЦК профспілки з молодіжних питань, презентувала проект «Концепції розвитку молодіжної політики Профспілки працівників АПК України 2015р.». Це документ, який визначає мету, завдання та етапи реалізації молодіжної роботи, очікувані результати, масштаби та їх показники з 2012 до 2015 року. Далі за програмою молодь вирішувала питання необхідності створення Молодіжної ради профспілки. Всі вказані ідеї учасники підтримали та висловили побажання взяти участь шляхом надання власних пропозицій та рекомендацій.
З питань міжнародної роботи з доповіддю виступив координатор міжнародної програми IUF в Україні Сергій Хоботня, спортивної роботи - заступник голови ФСТ «Колос» Мирослав Гробовецький. Далі були запропоновані спільні проекти програм ЦК профспілки, аналітичного центру «Universitas» та інформаційного агентства «AgroNews».
В рамках «круглого столу» пройшли навчання профспілкової молоді. Молоді люди мали можливість самостійно обирати в одній з чотирьох груп найбільш цікаву та корисну для себе тему: «Компетентність профспілкового лідера», «Мотивація профактиву до ефективної роботи», «Психологія спілкування. Політика побудови взаємовідносин» чи «Інформаційна та піар-робота в профспілці».
Активно себе проявляли голови первинних профспілкових організацій навчальних закладів. Наприклад, з виступу Світлани Ліщук з Подільського державного аграрно-технічного університету учасники дізналися про секрети роботи з колективом досвідченого керівника стосовно організації та побудови взаємовідносин, проведення інформаційної роботи та інше. Іван Мартинчук з Житомирського національного агроекологічного університету говорив про мотивацію профспілкового членства, основні задачі профспілок, психологічні особливості профспілкової роботи.
А наостанок учасники мали можливість почути історію успіху суперфіналістки проекту «Х-фактор» Марії Рак: як потрапила на проект, як проходила етапи відборів, що необхідно для участі та інше. До речі, в рамках програми підтримки талановитої молоді ЦК профспілки розпочинає співпрацю з телеканалом СТБ.
В ході заходу неодноразово звучали слова подяки ректору НУБіП України академіку Д.О. Мельничуку і голові студентської профспілкової організації Олексію Муравському за допомогу в організації та проведенні «круглого столу», який пройшов на високому рівні.
Підбиваючи підсумки роботи можна стверджувати: загальні настрої молоді дуже позитивні, шкода тільки, що не всі профспілкові організації студентів та аспірантів АПК України взяли участь у «круглому столі» «Розвиток молодіжної політики Профспілки працівників АПК України».
Наразі всі молоді аграрії готуватимуть рекомендації і побажання до Концепції та плану робіт на 2012-2013 рр.

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook