28.03.12 року на засіданні вченої ради університету урочисто вручено нагороди

29 березня 2012 року

 
За високі творчі досягнення у вдосконаленні змісту навчально-виховного процесу національної системи освіти України Національний університет біоресурсів і природокористування України нагороджений Дипломом XV ювілейної міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2012». Також за  багаторічну інноваційну педагогічну діяльність по модернізації освіти в Україні на цій же виставці НУБіП України удостоєний Почесного звання в номінації «Лідер сучасної освіти» у напрямку вищої освіти.
За плідну організаторську і творчу роботу з удосконалення навчально-виховного процесу в національній системі освіти України Міністерство освіти і науки, молоді та спорту разом з іншими організаторами виставки відзначили Подякою ректора НУБіП України академіка Д.О. Мельничука.
 
За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток незалежної Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю почесне звання «Заслужений юрист України» присвоєно директору ННІ земельних ресурсів та правознавства НУБіП України В.І. Курилу.
 
Дипломом учасника ХІІ національної спеціалізованої виставки-ярмарку «Україна аграрна – 2012» нагороджений Український ННІ якості біоресурсів та безпеки життя НУБіП України.
 
Дипломами учасника ХІІ національної спеціалізованої виставки-ярмарку «Україна аграрна-2012» нагороджені НДІ НУБіП України - рослинництва та сталого природокористування, електроенергетичних систем, здоров’я тварин, технології та якості продукції тваринництва і рибництва, техніки і технологій, економіки та менеджменту агропромислового виробництва, землекористування та правового регулювання майнових і земельних відносин.
 
Дипломами учасників XVIміжнародного форуму товарів для дітей нагороджені Український ННІ якості біоресурсів та безпеки життя НУБіП України, НДІ рослинництва та сталого природокористування та ВП НУБіП України «НДПІ стандартизації і технологій екобезпечної та органічної продукції». За презентацію інноваційних технологій безпечних та якісних м’ясних виробів дипломом цього ж форуму нагороджена Л.В. Баль-Прилипко.
 
Грамотами Міністерства агарної політики та продовольства України та Національної асоціації виробників дитячого харчування нагороджені:
- за вагомий особистий внесок у розробку та впровадження інноваційних технологій якісних та безпечних м’ясних виробів - Л.В. Баль-Прилипко;
- за розробку та впровадження новітніх технологій у молокопереробну галузь – Д.Ю. Прасол;
- за розробку та впровадження новітніх технологій у рибопереробну галузь – Т.К. Лебська та О.С. Віннов;
- за розробку та впровадження методів контролю безпеки харчових продуктів – І.Є. Войнова та Н.М. Слободянюк;
- за розробку та впровадження спеціальних сировинних зон для виробництва продукції дитячого харчування – Н.А. Макаренко.
 
1-ше місце на чемпіонаті Україні з карате виборола студентка магістратури факультету аграрного менеджменту Маріанна Вербицька. Їй також присвоєно почесне звання «Майстер спорту України міжнародного класу з карате».
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook