72-га Всеукраїнська студентська конференція: секція «Агрохімія і ґрунтознавство»

10 квітня 2019 року

У межах роботи 72-ї Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Сучасні технології та ефективне землекористування» студенти агробіологічного факультету із поглибленим вивченням агрохімії і ґрунтознавства прийняли активну участь у роботі секції : Агрохімія і ґрунтознавство. Було подано близько 70 заявок на участь у роботі секції, у тому числі із інших установ.

Студенти представили цікаві роботи із сучасних шляхів оптимізації живлення рослин, де особливу увагу приділили новим видам добрив (із біостимулюючим, рістактивуючим ефектом, антистресанти, тощо). У значній частині доповідей студенти піднімали актуальні питання балансу поживних елементів у грунтах України, збереженню їх родючості, тощо.

Слід зазначити, що котрий рік поспіль агрохімія і ґрунтознавство цікавить не тільки студентів агробіологічного факультету, а інших, зокрема, факультету землевпорядкування і ННІ лісового і садово-паркового господарства. Адже, студенти цих факультетів прийняли участь у роботі секції і цього року.