Плодоовочевий «Ранок у мегаполісі» - в ефірі каналу ТРК Київ очільник кафедри овочівництва і закритого ґрунту Іван Федосій та асистент кафедри садівництва Вячеслав Оніщенко

15 березня 2019, 11:58
Телерадіокомпанія Київ

15 березня 2019 р.

Нарешті прийшла весна, а разом з нею захотілося чогось свіженького та смачненького: ранніх ягід та овочів. Про те як підготувати ґрунт, своєчасно й правильно висадити плодові саджанці та висіяти насіння овочів, вірно за ними потім доглянути в ефірі телепрограми «Ранок у мегаполісі» на ТРК Київ розповіли представники випускових кафедр спеціальності «Садівництво та виноградарство» Іван Федосій (овочівництва і закритого ґрунту) та Вячеслав Оніщенко (садівництва ім. проф. В.Л. Симиренка).

 

Весна – гаряча пора для любителів власноруч вирощувати багаті вітамінами та іншими біологічно активними речовинами овочі та фрукти. Але самого бажання займатися городництвом та садівництвом недостатньо, необхідно знати ази цієї непростої але вдячної справи. Наскільки правильно та своєчасно буде проведено основні весняні роботи в саду та на городі залежатиме якість та обсяг врожаю, який ми збиратимемо восени.

Нині ці питання гостро стоять на порядку денному для багатьох дачників, тож телевізійники вирішили відзняти на цю тему передачу, а в якості експертів запросили до студії науковців агробіологічного факультету провідного університету країни – НУБіП!

Асистент кафедри садівництва ім. проф. В.Л. Симиренка Вячеслав Оніщенко в ефірі телеканалу надав жителям мегаполісу корисні поради по створенню продуктивних насаджень суниці та малини і догляду за ними. Експерт детально розповів телеглядачам про те як отримати ранній врожай цих смачнючих ягід; навів особливості підготовки ґрунту та оптимальні терміни висаджування розсади суниці та саджанців малини на постійне місце, переваги та недоліки різних схем садіння та утримання ґрунту в ягіднику.