Збірна НУБіП України з плавання – срібні і бронзові призери Першості Голосіївського району

5 грудня 2018, 22:49
м. Київ

В п’ятницю, 30 листопада, в спортивному комплексі КНУ ім. Т. Шевченка відбулися змагання з плавання серед студентів ЗВО, що розташовані на території Голосіївського району міста Києва. Участь у заході прийняти п’ять команд ЗВО: КНУ ім. Т. Шевченка, Національний університет харчових технологій, Національна академія СБУ, ВПНЗ Київський медичний університет і збірна НУБіП України у складі:

• Родіон Козаченко (факультет інформаційних технологій);
  • Семен Танасієнко (ННІ лісового і садово-паркового господарства).

Чоловіча і жіноча програма змагань складалася з таких видів: 50 м – вільним стилем, брасом, кролем на спині та батерфляєм; естафета 4х50 м вільним стилем. Жіноча команда НУБіП України завоювала бронзові нагороди в естафеті 4х50 м в/с, а чоловіча – срібні! В загальнокомандному заліку збірна НУБіП України зайняла третє місце, поступившись лише господарям змагань, які мають у своєму складі майстрів спорту України та Національній академії СБУ.

Вітаємо наших плавців з вдалим початком сезону!