Впровадження новітніх технологій

21 грудня 2011 року

  15 грудня 2011р. на базі ННВЛ свинарства у ВП НУБіП України «Агрономічна дослідна станція» була змонтована і налагоджена система тензометрії для реєстрації маси кормів, що поступають у виробниче приміщення.
   Цей вимірювальний комплекс із використанням тензодавачів Esit SBS був спроектований і введений в експлуатацію науковцями і студентами кафедри автоматики та робототехнічних систем ім. акад. І.І Мартиненка. Вищезазначені давачі забезпечують високу лінійність і надійність, мають температурну компенсацію на нульову і проміжну стабільність показів, їх структура відповідає стандарту IP68.
   Для реєстрації показів використовується ваговий термінал PWI-T. Встановлена програма має інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс, зручна в експлуатації і відповідає всім потребам користувача. В терміналі використовується операційна система Windows. Збережені дані можуть бути виведені у вигляді звітів за будь-який період часу на екран, принтер, відсортовані і відфільтровані за різними параметрами (номер, матеріал, клієнт і т.п.). Термінал в подальшому буде під’єднаний до зовнішніх пристроїв типу модем і інформація про використання кормів у свинарнику буде надходити у проблемну НДЛ кафедри «Інтелектуальні управляючі системи в АПК».
   Активну участь при впровадженні системи прийняли студенти 4- го курсу: Ткач Сергій, Щур Микола, Одинець Андрій, Коломієць Віталій, асистенти кафедри Щербатюк В.Л., Лавінський Д.С., старший інженер Пуха В.М.
Велика подяка за допомогу в організації і проведенні робіт директору ВП НУБіП України «Агрономічна дослідна станція» Коваленку В.П. і головному енергетику Мельнику О.Д.

В.о. завідувача кафедри автоматики і робототехнічних систем ім. акад. І.І.Мартиненка  Решетюк В.М

 


Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook