Навчальний процес: магістри спеціальності «Управління інноваційною діяльністю» ознайомилися з інноваційними технологіями в тваринництві
Навчальний процес: магістри спеціальності «Управління інноваційною діяльністю» ознайомилися з інноваційними технологіями в тваринництві
12 жовтня 2018 року
9 жовтня 2018 року кафедра публічного управління та менеджменту інноваційної діяльності провела виїзне заняття з магістрами першого року навчання на базі ПСП «Плешкані» Золотоніського району Черкаської області.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/img_20181009_115541.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/2_312.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/1_421.jpg)
Справжній урок щодо сьогоднішніх умов господарювання в агропромисловому секторі продемонстрували керівник Людмила Лисун та спеціалісти господарства, голова сільської ради с. Плешкані та випускники магістратури кафедри публічного управління та менеджменту інноваційної діяльності.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/img_20181009_105934.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/img_20181009_110243.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/img_20181009_130511.jpg)
Студенти отримали вичерпні відповіді на питання з чого починати власний бізнес, з якими проблемами стикаються сьогодні керівники і спеціалісти сільськогосподарського підприємства та як їх долають, за якими принципами формується сучасна сільська громада і яка роль спеціалістів управління агропромислового розвитку в наданні дорадчих послуг.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/img_20181009_115355.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/img_20181009_124246.jpg)
Магістри ознайомилися з прогресивними технологіями в галузі тваринництва, побачили, як працюють технічні засоби на збиранні цукрових буряків і кукурудзи, оранці тощо.
Окремо спеціалісти «Плешкані» звернули увагу на необхідність і важливості підготовки кваліфікованих кадрів для сільськогосподарського виробництва. А студенти зрозуміли: щоб досягти успіхів у житті потрібно добре навчатись та здобувати практичні навички ще в студентські роки.
Окремо спеціалісти «Плешкані» звернули увагу на необхідність і важливості підготовки кваліфікованих кадрів для сільськогосподарського виробництва. А студенти зрозуміли: щоб досягти успіхів у житті потрібно добре навчатись та здобувати практичні навички ще в студентські роки.
Кафедра публічного управління та менеджменту інноваційної діяльності і студенти-магістри дякують Людмилі Лисун за гостинний прийом.
Марія Кулаєць,
директор ННІ післядипломної освіти
директор ННІ післядипломної освіти