Нагородження Хосе А. Заґлула, президента університету EARTH (м. Сан-Хосе, Коста Ріка)

1 вересня 2011 року

Bчена рада Національного університету біоресурсів і природокористування України прийняла рішення присвоїти д-ру Хосе А. Заґлулу, Президенту Університету EARTH (м. Сан-Хосе, Коста Ріка) почесне звання «Почесний доктор Національного університету біоресурсів і природокористування України».

Відповідно до Статуту НУБіП України та Положення про присвоєння почесного звання «Почесний доктор Національного університету біоресурсів і природокористування України», дане звання присвоюється вченою радою університету видатним вітчизняним та іноземним державним діячам, керівникам університетів та науково-дослідних інститутів, які досягли значних успіхів у професійній діяльності і внесли вагомий вклад у розвиток університету.

Доктор Заґлул є президентом Університету EARTH з моменту його створення в 1989 році. Протягом понад 20 років він створював освітнє середовище, що сприяє розвитку відповідального лідерства на основі цінностей, соціальних зобов'язань, екологічної свідомості, успіхів у навчанні та підприємницького і заповзятливого духу.

Будучи колишнім Президентом і нинішнім членом Генеральної Асамблеї Глобального консорціуму вищої освіти і досліджень у сільському господарстві (GCHERA), а також дійсним членом Виконавчого комітету GCHERA, д-р Заґлул здійснив вагомий внесок у розвиток співпраці між Національним університетом біоресурсів і природокористування України та Університетом EARTH, як для глобального реформування вищої освіти в галузі сільського господарства та наук про життя по всьому світі.

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook