Весняна академічна школа Буковель 2017: вивчаємо досвід постіндустріальної освіти

30 травня 2017 року

     20-25 травня 2017 року вже втретє на теренах мальовничого гуцульського комплексу «Буковель» пройшла ІІІ міжнародна навчально-тренінгова програма Весняна академічна школа Буковель 2017 BASS-2017 у форматі творчо-педагогічної майстерні «Майстерня постіндустріального навчання».
     Організаторами традиційно виступили Громадська організація «Україно-Американська асоціація працівників вищої школи» та Тернопільський національний економічний університет. Партнерами програми цього року були Міжнародна освітня консалтингова компанія Vistas Canada Edu, EILAB, University of Ontario Institute of Technology, Міжнародна культурно-освітня асоціація, Інститут соціального і економічного розвитку.

     Головною метою освітньої програми BASS-2017 є об’єднання лідерів-професіоналів у галузі вищої освіти та створити громадську платформу, яка об’єднує викладачів і науковців, міжнародних експертів та дослідників, інших зацікавлених осіб, для сприяння якісним змінам в українській вищий школі.

     У роботі школи взяла участь доцент кафедри стандартизації та сертифікації сільськогосподарської продукції Юлія Слива. Вона розповіла, що для учасників програми підготували активності з проблемно-орієнтованого навчання, бізнес-наставництва, цифрових інтерактивних взаємодій та досліджень, вимірювання цифрових компетенцій і культурних цінностей.

     Учасників вітали віце-президент Міжнародної культурно-освітньої асоціації Елена Сайтс (м. Чикаго, США), президент освітньої консалтингової компанії Vistas Canada Edu Todd J.B. Blayone (м. Осгава, Канада), віце-ректор з досліджень та розвитку Естонської бізнес-школи, радник урядів та учасник проектів з питань реформування системи освіти та забезпечення якості вищої освіти Olav Aarna (м. Таллінн, Естонія), вищий виконавчий адміністратор Nord University Business School Vik Arhus Torstein (Норвегія).

     Пройшов майстер-клас із бізнес-наставництва від Mart Kikas від ментора Естонської бізнес-школи, консультанта зрілих компаній та стартапів з питань розвитку бізнесу та стратегій інтернаціоналізації переважно в регіонах Балтики та Східної Європи (м. Гельсінкі, Фінляндія). Тренер розкрив питання нового формату передачі досвіду й умінь у навчальному процесі, застосування менторства (наставництва), як пріоритету в навчанні в постіндустріальній освіті.

     Цікавим були і тренінги «Майстерня постіндустріального навчання» тренерами якого виступили Todd J.B. Blayone та Олена Михайленко, а також «Трансформуюче онлайн-навчання в Україні».
     Цікавими були активності з демократизуючого високотехнологічного навчання з фокусом на суспільні зміни в Україні через освітню систему таколоборативного курсу «Культурні виміри і професійні стратегії» з точки зору аналізу досвіду студентів і викладачів Україна – Канада.

     Бізнес-консультант в ITIM International-The Hofstede Center Михайло Жук підготував цікавий та дискусійний виступ «Інноваційна культура як освітній тренд четвертої промислової революції». На основі культурної моделі Хофстеде 6D він надав консультації щодо практичного використання культурних відмінностей в бізнесі.

     Учасники програми мали можливість поєднати креативну та продуктивну діяльність з цікавим та приємним відпочинком на чистому повітрі посеред Карпатських гір та отримали сертифікати міжнародного зразка.

Наталя Мєдвєдєва,
доцент кафедри стандартизації
та сертифікації с.-г. продукції 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook