Студенти разом із своїм куратором Євгенією Кривов'яз відвідали "Музей новин"
Робота куратора академічної групи має за мету формування почуття патріотизму, прищеплення любові до професії майбутнього спеціаліста.
Вона включає: виховну роботу з патріотичного, морально-правового, трудового, художньо-естетичного, фізичного, екологічного, сімейно-родинного виховання, формування світогляду студента як гармонійно розвинутої, високоосвіченої, соціально-активної й національно-свідомої людини; спонукання студентів до активної протидії проявам аморальності, правопорушенням, бездуховності, антигромадській діяльності тощо.
Націленість на вирішення цих завдань вимагає серйозної підготовки і кропіткої праці.
Безумовно, робота куратора різнопланова: від контролю успішності до формування переконань та цінностей, виховання у студентів потреб опановувати та засвоювати знання з фаху, духовні й культурні надбання (загальнолюдські, національні, громадянські, родинні, особистісні). Щоб досягти успіху, виховний процес необхідно здійснювати при найактивнішій співпраці викладача-наставника і студентів. Особливо важливою ця співпраця є на першому році перебування студентів в університеті.
Ми вже ділилися планами виховної роботи серед студентів-землевпорядників та відображали кроки з їх реалізації. Але життя триває, ми відвідали новий об’єкт і хочемо поділитися враженнями.
23 березня 2017 року третя група 1 курсу скороченого терміну навчання факультету землевпорядкування разом з наставником, доцентом кафедри геодезії та картографії Кривов’яз Є.В., відвідали цікавий об’єкт - «Музей новин» телеканалу 1+1.
Цей музей гостинно відчиняв свої двері для всіх бажаючих з 2 по 26 березня 2017 року в м. Києві. Масштабний культурно-освітній проект «Музей новин» був приурочений до 20-річчя програми ТСН. Експозиція музею, яку представляли у головному виставковому просторі Києва — Мистецькому Арсеналі — розповідала про те, як створюються новини, як вони змінюють життя своїх героїв, були розкриті таємниці рейтингів та внутрішня кухня виробництва новин, презентувались унікальні експонати часів здобуття незалежності, а також було представлено 100 головних новин України.
Експозиція музею налічувала 10 залів з інтерактивними зонами, кожна з яких присвячена окремій темі.
У цьому Музеї вперше за 26 років незалежності України була можливість побачити легендарний восьмиметровий прапор, який народний депутат В'ячеслав Чорновіл і його соратники вперше внесли до зали Верховної Ради в День проголошення Незалежності України – 24 серпня 1991 року. З того дня найзнаменитіший жовто-блакитний стяг жодного разу не покидав стін парламенту.
Фото на пам’ять біля історичної реліквії 1991 року - прапора України, вперше внесеного народними депутатами на чолі з В’ячеславом Чорноволом до Верховної Ради з його почесною охороною
Також студенти могли визначити найважливіші, на їх думку, новини в історії України. В залах були представлені експонати, які присвячені таким історичним подіям, як перемога Руслани у конкурсі Євробачення від України з піснею «Wild Dances». Успіх співачки дозволив провести 50-е ювілейне змагання в Києві. Наша Джамала з піснею «1944» вдруге стає переможницею пісенного конкурсу Євробачення вже у 2016 році.
В музеї є дуже багато різних артефактів з українських революцій: Революції на граніті, Революції 2004 року(«Помаранчевої революції»), Революції гідності; тут зібрано чимало експонатів із зони АТО.
Студенти біля експонатів, присвячених «Помаранчевій революції»
Спорядження військових операторів.
Серед інших експонатів, які відображали досягнення науки і техніки за роки незалежності України, у «Музеї новин» також можна було побачити турбіну найбільшого літака у світі – Ан-225 «Мрія». Знаковий експонат передає масштаб найбільшого вантажного літака у світі, на рахунку якого 240 світових рекордів.
Такі походи в музеї допомагають студентам впродовж навчання краще усвідомити свою приналежність до українського народу, пройнятися почуттями поваги до національної історії, культури, традицій, звичаїв.
Доцент кафедри геодезії та картографії
Євгенія Кривовʼяз