Рада роботодавців юридичного факультету НУБіП України

Адреса: м. Київ, вул. Васильківська, 17, навчальний корпус № 6, каб. 224

Тел.: (044) 259-97-25

голова ради роботодавців юридичного факультету НУБіП України:
Ковальський Віктор Семенович

Президент видавничої організації «Юрінком Інтер», доктор юридичних наук

 

Реформування національної системи освіти України, сучасні тенденції світової інтеграції зводять проблему розвитку особистості в ранг пріоритетних завдань, відтак 28 травня 2015 р. на юридичному факультеті  створено Раду роботодавців. До складу нового формування увійшли представники органів державної влади, судді, науковці та практикуючі юристи, а також  випускники факультету, які займають провідні позиції на виробництві, в бізнесі та політиці.

Декан юридичного факультету Олена Яра розпочала першу зустріч із ознайомлення присутніх із структурою факультету та особливостями підготовки фахівців-юристів, розповіла про запровадження нових магістерських програм. Підкреслила своєчасність та необхідність налагодження взаємодії між факультетом та роботодавцями, що стане запорукою успішної адаптації випускників у «професійне життя». Учасники зустрічі були ознайомлені з Положенням «Про раду роботодавців  юридичного факультету національного університету біоресурсів і природокристування», що було затверджене на засіданні вченої ради юридичного факультету (Протокол № 4 від 20 травня 2015 р.).

Заступник декана юридичного факультету Олена Улютіна  надала для ознайомлення навчальні плани ОКР «Бакалавр» та ОКР «Магістр» за новоствореними спеціалізаціями.

Завідувач кафедри цивільного та господарського права Лілія Панькова зазначила, що ефективне функціонування Ради роботодавців дасть можливість для студентів факультету, а у подальшому і випускників, покращити практичну складову у їх підготовці та розширити напрямки працевлаштування.

Таким, що створить сприятливі умови для підвищення професійного авторитету   університету в цілому, та юридичного факультету – зокрема, є створення Ради роботодавців на юридичному факультеті, відмітив завідувач кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Віктор Ладиченко.

 Анатолій Матвійчук, президент міжнародної адвокатської компанії «Матвійчук», звернув увагу на необхідність збільшення обсягу викладання таких дисциплін, як: «Господарський процес», «Цивільний процес» та «Кримінальний процес». На аналогічній позиції наполягав і Віктор Ковальський, засновник і Президент видавничої організації «Юрінком Інтер», який запропонував удосконалити  з урахуванням всіх сучасних тенденцій  та нормативно-правових вимог дисципліну «Процесуальні документи» або запровадити нову дисципліну – «Організація роботи з процесуальними документами». Обидва доповідачі, з якими погодилися більшість присутніх, наполягали на тому, що такі новації дадуть змогу випускникам юридичного факультету бути достатньо конкурентними на ринку праці.

Новий та ефективний спосіб проведення семінарських занять з студентами юридичного факультету запропонував Євгеній Черняк, керівник громадської приймальні депутата Київської міської ради, у формі «майстер класів», «судових засідань», відповідних тренінгів та застосування «Кейс-методу» (Case study), оскільки великого значення набуває впровадження інтерактивних методів навчання і виховання, яке є  ефективнішим засобом в опануванні сучасних технологій, підвищенні ефективності навчання і якості знань, формуванні життєвої і професійної компетентності сучасної молоді. Суть такого методу полягає у використанні конкретних випадків (ситуацій, історій, тексти яких називаються «кейсом») для спільного аналізу, обговорення або вироблення рішень студентами з певного розділу навчання дисципліни.

Оголошення

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook