Вітаємо магістранта агробіологічного факультету Євгена Предченка з отриманням диплома ІІІ ступеня на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Агрономія»!

7 квітня 2016 року

     24 – 25 березня на базі Харківського національного аграрного університету ім. В.В.Докучаєва відбувся ІІ-й етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Агрономія».

     До другого етапу допускались роботи – переможці першого туру конкурсу, який проводився на рівні вищих навчальних закладів, де виконувались роботи. Із поданих до участі у другому етапі конкурсу відбір пройшли наукові роботи студентів Львівського, Миколаївського, Уманського, Харківського, Херсонського аграрних університетів. 

     

     Від Національного університету біоресурсів і природокористування України у другому етапі прийняв участь магістр агробіологічного факультету Предченко Євгеній. Виконана Євгенієм дослідницька робота (науковий керівник доцент кафедри землеробства та гербології Косолап Микола Павлович) «Ефективність хімічного захисту кукурудзи від бур’янів в системі no-till в умовах ВП НУБіП України Агрономічна дослідна станція» та представлена автором доповідь заслужили диплом ІІІ-го ступеня. Вітаємо автора і наукового керівника. Так тримати!

 

М. Іванюк.,
заступник декана агробіологічного факультету

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook