Футболісти університету здобувають вольову перемогу у матчі з командою КНЕУ

16 жовтня 2015 року

Гра була важкою та напруженою для нашої команди. Хоча й початок гри був за аграріями, але через погрішності в обороні ми пропустили не логічні голи на 20-й та 27-й хвилинах. Та це не збило темп і натиск на ворота суперника, а навпаки стало каталізатором більш гострих дій в нападі, що й дало свої результати. Вже на 43-й хвилині Остапович Олексій завершив одну з багатьох небезпечних атак у ворота КНЕУ, а на 44-й хвилині, той же самий Остапович зрівнює рахунок - 2:2!!! Два гола за дві хвилини і перевага КНЕУ розтанула наче лід серед літнього дня.

Другий тайм почався з атаки нашої команди, і тільки через фарт воротаря команди суперників, футболісти з КНЕУ не діставали шкіряного з сітки власних воріт. Ще декілька атак з обох флангів і через постійний натиск не витримали нерви в захисника команди КНЕУ і той фолить в своєму штрафному майданчику – суддя показує на «одинадцятиметровий», котрий реалізував Романчук Сергій, 3:2 на 70-й хвилині й гра почала заспокоюватись та вирівнюватись. Але грати залишалось ще 20 хвилин. Наші хлопці відстоювали неприступність власних воріт до останньої секунди. Кінцевий рахунок так і залишився – 3:2 і НУБіП отримує заслужені три пункти до свого активу.