Вперед до мрії — на факультеті ветеринарної медицини відбувся День відкритих дверей

4 березня 2024 року
  01 березня 2024 року на факультеті ветеринарної медицини Національного університету біоресурсів і природокористування України проведено «День відкритих дверей» для випускників шкіл, гімназій, ліцеїв, фахових коледжів і технікумів України в режимі on-line з використанням платформи Zoom. У «Дні відкритих дверей» взяли активну участь 112 учасників, які виявили бажання вступити на факультет з різних куточків України.

  До майбутніх абітурієнтів із вітальним словом звернувся декан факультету Микола Цвіліховський, який зазначив, що освідченні потужні кадри визначають майбутнє нашої України. Дуже добре, що сьогодні відчувається позитивний настрій молоді, яка планує пов’язати своє життя з ветеринарною медициною, наданням допомоги тваринам, готовністю оберігати людство від хвороб, і цим самим, забезпечувати якість життя та безпеку кожної людини.

  Декан зазначив, що факультет ветеринарної медицини НУБіП України є центром ветеринарної освіти, науки, інновацій і практики в нашій державі. Підтвердженням цьому є успішна робота його випускників на самих сучасних високотехнологічних підприємствах, у ветеринарних клініках як в Україні, так і в усьому світі – США, Канаді, Австралії, країнах Європейського союзу.

  На факультеті здійснюється підготовка фахівців за спеціальністю 211 «Ветеринарна медицина» з ліцензійним обсягом 350 осіб. Підготовку лікаря ветеринарної медицини здійснюють 108 висококваліфікованих науково-педагогічних працівників, третина з яких – доктори наук, професори. Створено надсучасні навчально-наукові і дослідницькі лабораторії та клінічні спеціалізовані кабінети.

 

 

  На кожному курсі формується група з вивчення фундаментальних та фахових дисциплін англійською мовою. Студенти нині проходять навчання за програмою «Еразмус+» у європейських університетах: Естонії, Іспанії, Хорватії, Польщі та ін. Після закінчення університету є достатня кількість місць для працевлаштування, оскільки факультет активно співпрацює з Радою роботодавців, яка надає сучасні бази практичної підготовки студентів та місця для працевлаштування випускників.

 

 

  Заступник декана Юрій Жук ознайомив абітурієнтів з особливостями нинішньої вступної компанії. Він детально зупинилася на складанні Національного мультипредметного тесту та підготовці мотиваційного листа, які необхідно подавати для вступу, наголосив на підготовчих курсах і участі в олімпіаді щодо вступу в Університет.

 

   Для учасників Дня відкритих дверей було продемонстровано відеоматеріали матеріально-технічної бази кафедр та інших структурних підрозділів факультету. Учасники ознайомилися з особливостями підготовки лікаря ветеринарної медицини на факультеті, роботою ННВ Клінічного центру «Ветмедсервіс», ННЛ «Банк крові тварин», ННЛ «Центр репродуктології тварин з банком сперми і ембріонів», ННЛ «Центр клітинних технологій у ветеринарній медицині», Музею анатомії та НДІ «Здоров’я тварин».

 

 

 

 

 

 

  Зазначимо, що учасники «Дня відкритих дверей» були активними, поставили велику кількість питань, на які отримали вичерпні відповіді.

 

 

 

 

  На завершення декан наголосив, що на факультеті кожен день є потенційним Днем відкритих дверей, побажав усім міцного здоров’я, успіхів і мирного неба над головою.

   Бажаємо усім абітурієнтам успішно завершити навчання, скласти Національний мультипредметний тест і вступити на омріяну спеціальність!

Слава факультету!
Слава Університету!
Слава Україні!

 

Сергій Деркач, Юрій Жук, Тарас Савчук,
заступники декана факультету

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook