Візит на енергомитницю: розширення горизонтів академічної та професійної співпраці економічного факультету

26 лютого 2024 року
  У рамках продовження співпраці між Національним університетом біоресурсів і природокористування України та Енергетичною митницею, студентам та викладачам було запропоновано унікальну можливість відвідати день відкритих дверей.

  Захід був спрямований на глибше ознайомлення студентів економічного факультету зі структурою, робочими процесами та основними аспектами діяльності енергомитниці. Так, студенти економічного факультету під кервництвом завідувачки кафедри банківської справи та страхування Вікторії КОСТЮК та завідувача кафедри статистики та економічного аналізу Андрія МУЗИЧЕНКА відвідали екскурсію Енергетичною митницею та отримали багато цікавої інформації.

  Енергетична митниця радо зустріла представиків провідних закладів вищої освіти, адже відразу після прибуття керівники відділів провели детальний брифінг, розповідаючи про специфіку своєї роботи. Було представлено відеоматеріали, які демонстрували місця роботи працівників, забезпечуючи наглядне уявлення про повсякденні задачі та оперативну діяльність установи. Цей підхід не тільки сприяв кращому розумінню організаційної структури енергомитниці, але й підкреслив відкритість та готовність до діалогу з академічною спільнотою.

  Зустріч розпочалась зі вступного слова начальника Енергетичної митниці Анатолія КОМАРА, який привітав гостей заходу, відмітив підвищення інтересу молоді стати професіоналами у сфері забезпечення митниці безпеки держави та наголосив на важливості взаємодії і співпраці митниці із закладами вищої освіти.

  Окрім того, обговорювали найближчі цілі Енергетичної митниці та роль студента в майбутній роботі. Особливу увагу приділили відповідальності та організованості колективу, що давало зрозуміти загальну картину злагодженості митниці. Керівники структурних підрозділів розповідали про особливості роботи, про практику і підготовку. Було приємно відчувати відкритість представників та їхнє бажання показати та навчити новому здобувачів освіти. 

  "Цей візит надихнув на розвиток себе та в своєму навчанні. Приємно розуміти що держава потребує молодих спеціалістів й готова їх навчати. Керівники нашого заходу були привітними та активними, ми мали змогу задати питання які нас цікавлять. Ми охоче цікавились та наввипередки задавали запитання що цікавили нас. Це було схожим на додаткову пізнавальну лекцію де можна було задавати питання будь якого характеру" висловили свою думку студенти економічного факультету НУБіП України. Здобувачі освіти вважають, що кожен може вплинути на формування молодого колективу та приймати участь в вирішенні питань державного значення. Наш університет може пишатись бажанням наших студентів відвідувати подібні заходи та приймати участь в творенні держави та нашого університету.
  Додатково, енергомитниця запропонувала студентам унікальну можливість пройти стажування та навчання з перспективою подальшого працевлаштування. Це свідчить про відкритість енергетичної компанії до залучення нових талантів і готовність інвестувати у розвиток молодих фахівців. Такий підхід не лише сприяє підготовці кваліфікованих кадрів для галузі, але й підкріплює зв'язок між академічною спільнотою та промисловим сектором.

  Найдосвідченіші фахівці митниці провели екскурсію до окремих підрозділів, під час якої поділились своїм практичним досвідом, розповіли деякі аспекти здійснення митного контролю та оформлення.

Ольга ФАЙЧУК,
доцентка кафедри банківської справи та страхування

Оксана Ковальчук та Аліна Фещенко,
студентки економічного факультету

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook