Засідання кафедри менеджменту ім. проф. Й. С. Завадського присвячене організації початку навчальних занять у 2-му весняному семестрі

1 лютого 2024 року

  01 лютого 2024 р. відбулося перше цього року засідання кафедри менеджменту ім. проф. Й. С. Завадського, присвячене організаціїпочатку навчальних занять у 2-му весняному семестрі 2023/2024 навчального року.

    Завідувач кафедри Тетяна Балановська зупинилася на організаційних питаннях, а саме зазначила про таке: початок навчальних занять у 2-му весняному семестрі стартує з 5 лютого 2024 р. за розкладом знаменника; для 3-го курсу навчання розпочнеться в онлайн форматі, який через 8 тижнів змінить формат офлайн, натомість 2 курс перейде на навчання онлайн, починаючи з 01 квітня 2024 р.; розклад навчальних занять відображено на головній сторінці сайту Університету https://nubip.edu.ua/node/23920.

 
          Також було наголошено на дотриманні правил поведінки в умовах воєнного стану в Україні під час організації освітнього процесу в НУБіП України у 2023/2024 навчальному році. Враховуючи загальнонаціональну тенденцію зростання захворюваності на коронавірус, грип і гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ), особливу увагу потрібно приділити стану здоров’я учасників освітнього процесу, у разі виявлення випадків захворювання серед здобувачів вищої освіти обов’язково інформувати старосту, куратора, деканат, а в разі захворювання науково-педагогічних працівників – завідувача кафедри.
 
          Науково-педагогічні працівники кафедри повною мірою готові до початку навчальних занять, завершується процес зарахування студентів на електронні навчальні курси на порталі E-learn, проведення онлайн зустрічей зі студентами тощо. Продовжується проведення профорієнтаційної роботи науково-педагогічними працівниками кафедри.
 
 
Мар'яна Добрівська,
старший викладач кафедри менеджменту ім.проф. Й.С. Завадського
 
 
 

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook