Студмістечко: співпраця між службами університету – запорука якісної організації життєдіяльності кампусу

2 лютого 2024 року
  Для забезпечення результативної роботи в гуртожитках, кожного тижня проводяться зібрання із завідувачами, де обговорюється нагальні питання, які потребують термінових вирішень та планується план роботи на тиждень. Цього разу, формат наради трохи змінився, розпочали із кадрових змін.

  Сергій Стецюк, директор студентського містечка, відрекомендував новопризначену завідувачку гуртожитку №4 Людмилу Павленко, нову очільницю відділу охорони праціСвітлану Шаповал і провідного фахівця відділу з надзвичайних ситуаційВасиля Іващенка.
  На порядку денному найважливіші питання. Серед них: підготовка гуртожитків до повернення студентів на новий навчальний семестр, термінові ремонтні роботи, дотримання норм з охорони праці і правил пожежної безпеки серед мешканців і працівників та утримання укриття в належному стані.
  Сергій Васильович наголосив, що з 05 лютого гуртожитки наповняться мешканцями і їх чисельність значно зросте. Тож необхідно посилити контроль за проживанням та поведінкою студентів. Окрім цього, проводити постійний моніторинг кількості проживаючих, а також, у зв’язку із збільшенням захворюваності в м. Києві та області, стежити за їх здоров’ям.

  Світлана Шаповал зазначила, що завідувач гуртожитку відповідно до наказу ректора відповідальний за виконання Інструкцій з охорони праці і їх дотримання працівниками гуртожитку. Закликала правильним чином налаштувати колектив і неухильно слідувати даним приписам.

 

  Віктор Антоненко спільно із Василем Іващенком наголосили на важливості дотримання правил пожежної безпеки, утримання вогнегасників, пожежних рукавів і кранів в робочому стані. Вкотре, закликали не ігнорувати сигнали «Повітряна тривога!», націлювати працівників і мешканців перебувати в укритті.
  Кожен завідувач гуртожитку розповів про проблеми і недоліки, які необхідно зробити у гуртожитках та на прилеглій території. Обговорили використання енергоресурсів і водопостачання в гуртожитках.
  І на завершення продуктивної наради директор студентського містечка підкреслив, що ми не маємо зупинятися на поліпшенні умов проживання студентів, надалі продовжуємо покращувати матеріальну базу, побутові умови і головне продовжуємо ремонтні роботи в гуртожитку.

     Закликаємо на бережливе ставлення мешканців та працівників гуртожитків до свого життя і здоров’я!

 

 

Марта Колич, Мирослава Терлецька,
фахівчині студентського містечка

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook