Кафедра романо-германських мов і перекладу запросила на навчання випускників шкіл Києво-Святошинського району

28 квітня 2017 року

 25 квітня 2017 року з метою активізації профорієнтаційної роботи була організована виїзна весняна школа «Юний філолог» у Білогородській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 Києво-Святошинської районної державної адміністрації. Активну участь у заході взяли студенти 3 курсу, члени наукового гуртка «Подорож країнами і континентами» під керівництвом доцентів Бабенко О.В. та Колодіної Л.С.

     Для кафедри романо-германських мов і перекладу вже стало доброю традицією залучати студентів-філологів старших курсів до роботи з абітурієнтами. Отже, Балас ІннаБондар ВеронікаКурилко ОленаПогукай КаринаРадченко ЯнаТерещенко Ірина розповіли учням 9-тих та 10-ого класів історію створення Національного університету біоресурсів і природокористування України, зокрема, про гуманітарно-педагогічний факультет. Дівчата прокоментували кожну із спеціальностей нашого факультету, звичайно ж зробивши акцент на філології. Емоційно поділилися враженнями про начальний процес, насичене дозвілля і міжнародну співпрацю. Студенти-філологи подарували непересічний музичний номер і успішно залучили учнів до виконання інтерактивних англомовних завдань.

     Доценти Колодіна Л.С. і Бабенко О.В. підкреслили, що кафедра романо-германських мов і перекладу є однією з випускових кафедр факультету і забезпечує підготовку студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр», «Магістр» денної і заочної форми навчання за напрямом «Філологія». Викладачі наголосили про можливості закордонного безкоштовного стажування в Поморській академії в Слупську (Польща), а також звернули увагу на спільний українсько-польський проект «подвійних дипломів», за яким студенти отримують державні дипломи українського та європейського зразка, матимуть змогу отримати якісну європейську освіту, закордонний досвід. Абітурієнтів зацікавив той факт, що в майбутньому відкриються для них перспективи для оволодіння не тільки англійською та німецькою мовами, а й польською і французькою.

     Нікого не залишив байдужим проморолик факультету, який ще раз переконав, що найталановитіші і найкреативніші гуманітарії навчаються тільки в НУБіП.

     Щиро дякуємо керівництву школи за гостинність і створення умов для плідної роботи весняної школи «Юний філолог».

Олександр Малихін,

завідувач кафедри 
романо-германських мов і перекладу

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook