Ректорат: підсумки екзаменаційної сесії та завершення фінансового року

26 грудня 2023 року
  26 грудня 2023 року під головуванням Станіслава Ніколаєнка відбулося засідання ректорату. Минулого тижня відбулися необхідні статутні заходи, звіти керівників підрозділів та ректора. У фокусі уваги результати зимової екзаменаційної сесії – триває ліквідація заборгованостей.

 

  Проректор з науково-педагогічної роботи та розвитку Сергій Кваша наголосив на санітарно-епідеміологічній ситуації та необхідності посилення санітарних заходів. Триває екзаменаційна сесія в аспірантурі.

 

  Учений секретар Оксана Барановська доповіла про підготовку до видання звіту ректора про діяльність університету за 2023 рік.

 

  Начальник навчального відділу Ярослав Рудик проінформував про підготовку звіту за результатами складання екзаменаційної сесії. Триває підготовка до складання пробного ЄДКІ студентів спеціальності «Транспортні технології». Деканати та дирекції формують рейтингові списки студентів для нарахування стипендій.

  Відповідальний секретар приймальної комісії Сергій Ковалевський завважив на умовах прийому до закладів вищої освіти у 2024 році та переліку галузей знань.
  Начальник відділу кадрів Сергій Грищенко доповів про формування графіку відпусток на наступний рік. Вступила в дію новела щодо збереження за науково-педагогічними працівниками робочого місця на період мобілізації, але не зберігається виплата середнього заробітку.

  Проректор з наукової роботи та інноваційної діяльності Вадим Кондратюк доповів про підготовку звітної інформації про результати освітньої та наукової діяльності у 2023 році, підготовку до акредитацій в січні 2024 року, стан використання та залучення коштів на виконання досліджень, підготовку поточних випусків наукових журналів.

 

  Голова Сенату Студентської організації Олександр Вертелецький проінформував про збір на пікап студенту факультету конструювання і дизайну, який перебуває в лавах ЗСУ.

 

  Директор студентського містечка Сергій Стецюк доповів про завезення вікон та балконних блоків на заміну пошкоджених в гуртожитки 1, 5, 8, 9. Завершене влаштування підлоги в укриттях гуртожитків 2 та 4, наразі там тривають роботи з облаштування стін та місця загального користування. Підтримується робота пункту незламності. На період канікул в гуртожитках заплановано провести дезінфекцію, дератизацію та дезінсекцію.

  Головний бухгалтер Тетяна Кондрицька доповіла про виплату заробітної плати за грудень, академічної та соціальної стипендії. Наявний борг по оплаті за навчання. Бухгалтерська служба готується до формування та подачі річного фінансового звіту.

  Директор ННЦ міжнародної діяльності Олександр Лабенко закцентував на подачі грантових заявок для проведення спільних наукових досліджень з іноземними партнерами. У січні прибувають студенти за програмою академічного обміну ERASMUS.
  Проректор з навчально-науково-виробничих питань та адміністративно-господарської діяльності Валерій Іщенко доповів про проведення робіт по заміні вікон, сервісне обслуговування генераторів.

 

 

  Підбиваючи підсумки, ректор Станіслав Ніколаєнко дав ряд доручень. Ярославу Рудику – проаналізувати результати зимової екзаменаційної сесії. Вадиму Кондратюку – скласти план навчання науково-педагогічних працівників на січень, графік звітів керівників навчально-дослідних господарств, відокремлених структурних підрозділів. Валерію Іщенку – внести пропозиції щодо організації чергування на період новорічних днів, запланувати ремонти місць загального користування в гуртожитках, де це необхідно, у період канікул. Сергію Стецюку – забезпечити лад в кампусі в канікулярний період. Оксані Барановській – видати друковані примірники звіту ректора. Ярославу Рудику спільно з відділами кадрів та юридичним – розробити алгоритм складання-приймання іспитів з унеможливленням втручання в цей процес не залучених до нього осіб.  

   Ректорат розглянув й інші питання життєдіяльності університету.

Пресслужба
 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook