Жіноча волейбольна команда факультету землевпорядкування – срібний призер 67-ої Спартакіади студентів НУБіП України 2023-2024 навчального року!

14 листопада 2023, 23:55
НУБіП України

   14 листопада відбулась захоплююча спортивна подія в нашому університеті – фінальна гра жіночих збірних команд з волейболу за програмою Спартакіади студентів НУБіП України. У протистоянні зійшлися збірні факультетів землевпорядкування і гуманітарно–педагогічного.

   Перша партія пройшла у цікавій рівній боротьбі. Майже впродовж усієї першої партії команда ФЗВ випереджувала суперниць на декілька очок. Проте, під кінець гри, гуманітарії схаменулися, мабуть не очікували такого супротиву від суперників, стрімко вирвалися вперед і з рахунком 16:14 вибороли перемогу. У другій партії команда гуманітарно-педагогічного факультету також перемогла з рахунком 15:9.

 

   Гра виявилась дуже напруженою для обох команд. У результаті запеклої спортивної боротьби 1 місце посіла команда збірної дівчат гумнітарно-педагогічного факультету, 2 місце – команда факультету землевпорядкування, 3 місце - команда факультету конструювання та дизайну, яка змолгла переграти команду факультету ветеринарної медицини з рахунком 2 : 1.

   

 

   Наші дівчата з факультету землевпорядкування продемонстрували свою вдалу майстерність та гарну фізичну підготовку зігравши 6 матчів на цьому турнірі. Слід зазначити, що високу активність виявляли і неймовірно щирі вболівальники. Серед них були: декан факультету Євсюков Тарас Олексійович та заступник декана Шевченко Олександр Вікторович. Своєю гучною підтримкою вони створювали  атмосферу радості, драйву, підтримки і запальної енергії!

   Сьогоднішні змагання були чудовою нагодою проявити згуртованість учасниць команди. Попри те, що наші дівчата не мали професійної фізичної освіти, вони гідно посіли 2 місце. Саме воно дає великий поштовх до нових звершень. Нехай це “срібло” буде лише початком подальших шалених перемог!

  

  Команда факультету землевпорядкування виступала у такому складі:

Назарова Анна 1 курс, 2 група;

Закалюжна Вікторія 1 курс, 2 група;

Юсіпішена Ліна 2 курс, 1 група;

Горбач Антоніна 2 курс, 2 група;

Коробова Юлія 2 курс, 2 група;

Габур Ольга 2 курс, 2 група;

Тараненко Анна 2 курс, 3 група;

Різніченко Катерина 2 курс, 3 група;

Волинець Вероніка 4 курс, 1 група;

Білодід Наталія М1, 2 група;

Кобець Наталія М2, 1 група.

 

Поліна Дідюра – студентка групи ГіЗ-22001б,

В’ячеслав Пархоменко – викладач фізичного виховання групи ГіЗ-22001б.

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook