Підвищення кваліфікації лікарів ветеринарної медицини в НУБіП України

21 березня 2015 року

     17 березня 2015 року згідно плану-графіка підвищення кваліфікації керівних працівників і спеціалістів агропромислового комплексу України  (затвердженого Міністерством аграрної політики та продовольства України №37-128-12/19169 від 18.12.2014 р.) на факультеті ветеринарної медицини НУБіП України разом із ННІ післядипломної освіти розпочато підвищення кваліфікації лікарів ветеринарної медицини за трьома напрямками:

  1. Начальники і заступники начальників, спеціалісти відділів головних управлінь ветеринарної медицини в областях України, управлінь ветеринарної медицини в районах та містах.
  2. Завідувачі і лікарі лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи, офіційні лікарі ветеринарної медицини.
  3. Провідні лікарі ветеринарної медицини – токсикологи районних державних лабораторій ветеринарної медицини, лікарі-токсикологи державних лабораторій ветеринарної медицини в областях з різних методів досліджень (атомно-адсорбційної спектрометрії).

З слухачами зустрілися та провели лекції:

  • Цвіліховський Микола Іванович, в.о. декана факультету ветеринарної медицини НУБіП України, доктор біологічних наук, професор кафедри терапії і клінічної діагностики НУБіП України, академік НААН України;
  • Пабат Віктор Олексійович, заступник директора ННІ післядипломної освіти, доктор с.-г. наук, професор кафедри інноваційної діяльності в АПК НУБіП України;
  • Бойко Григорій Васильович, кандидат ветеринарних наук, доцент кафедри фармакології та токсикології НУБіП України, координатор післядипломної освіти на факультеті ветеринарної медицини.

 

     Крім цього з слухачами, які є безпосередніми працедавцями, була проведена профорієнтаційна робота, їх було ознайомлено з перевагами навчання в нашому університеті. Також було наголошено, що НУБіП України є флагманом надання можливості отримання другої вищої освіти на основі здобутого раніше освітньо-кваліфікаційного рівня.


 

Бойко Григорій Васильович,
доцент кафедри фармакології та токсикології НУБіП України,

координатор післядипломної освіти на факультеті ветеринарної медицини


Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook