Попередити! Врятувати! Допомогти! Знання збереже життя

9 жовтня 2023 року
  З огляду на небезпеку, що несе з собою неосвідченність в питаннях збереження життя та майна від вогню, для студентів факультету захисту рослин, біотехнологій та екології, агробіологічного факультету та співробітників НУБіП України на території 4 корпусу 06.10.2023р. відділом з надзвичайних ситуацій Університету та за участі ДПРЧ № 8 Головного управлінням ДСНС України у м. Києві в особі капітана служби цивільного захисту Максима МАРЧУКА було проведено теоретично-практичні навчання на протипожежну тематику.

  Програма навчань включала в себе питання організації протипожежного режиму на об’єктах НУБіП України, безпечного поводження з вогнем, дії при виникненні пожежі та правила користування первинними засобами пожежогасіння. Під час теоретичних навчань, які відбулись у формі діалогу між Максимом МАРЧУКОМ та слухачами навчань було обговорено ряд актуальних питань пожежної безпеки.

  Дуже важливим етапом навчань були саме практичні навчання. Проведена демонстрація роботи співробітників ДСНС при гасінні пожеж, а саме розгортання пожежних рукавів, подача води в осередок пожежі, рятувальна операція з залученням пожежної драбини по спасінню людей з третього поверху. Студенти та викладачі мали змогу потренуватися використовувати первинні засоби пожежогасіння – порошкові вогнегасники, на штучно створеному осередку вогню та протипожежний ствол.

  У ході навчань було проведено лекцію з правил поводження з вибухонебезпечними предметами співробітником ДСНС Олегом ПЕЛЕПАСЬ.


Віктор Антоненко,
начальник відділу з надзвичайних ситуацій

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook