Факультет конструювання та дизайну здійснив черговий випуск фахівців

9 червня 2023 року

  2 червня 2023 року на факультеті конструювання та дизайну магістри-дослідники та бакалаври заочної форми навчання, що навчались за спеціальностями «Галузеве машинобудування» та «Будівництво та цивільна інженерія» отримали дипломи про здобуття освітнього ступеня відповідно «Магістр» та «Бакалавр».
  Першим привітав студентів з визначною подією у їх житті декан факультету Зіновій Ружило
  Він відзначив важливість та гостру потребу для України в підготовці конструкторів та будівельників, особливо в умовах повоєнної відбудови України. Подякував батькам, що зростили гідних випускників. Пригадав, як сьогоднішні випускники реалізували себе в навчанні, науковій роботі, громадській та художній діяльності, спорті. 
  З вітанням до випускників звернулися гаранти освітніх програм, доктор технічних наук, професор кафедри конструювання машин Юрій Ромасевич та доктор технічних наук, професор кафедри будівництва Ігор Яковенко.
 
  Слова вдячності прозвучали від випускника і колишнього голови студентської організації факультету Миколи Кушніра.
  Особливо зворушливим були слова від учасника бойових дій, добровольця Максима Ніколаєнка, який на вручення приїхав з передової, і в той же день відправився продовжувати захищати Вітчизну.
  Випускники та гості тепло зустріли музичне вітання від студентської організації в особі Єгора Лозонюка та ведучих Марії Андрієвської і Маргарити Данілової.
  Заступник декана Олександр Банний найактивнішим випускникам, які прославляли своєю діяльністю за час навчання університет та факультет вручив грамоти та подяки.
  Приємною несподіванкою стало коротке напутнє слово з передової від заступника декана Олега Маруса.
  Декан факультету конструювання та дизайну Зіновій Ружило вручив дипломи та додатки випускникам. 

 

 О. Банний,
заступник декана факультету конструювання та дизайну

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook