Денне відділення

Тел.: (06554) 4-08-18

Завідувач:
Насінник Ніна Сергіївна

Старший викладач вищої категорії

 

 Денне відділення створено у 2001 році. 

На відділенні здійснюється підготовка молодших фахівців зі спеціальностей:

5.06010101 «Будівництво та експлуатація будівель і споруд»

5.06010113 «Монтаж, обслуговування і устаткування систем газопостачання»

5.06010115 «Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн»

з 2011-2012 навчального року коледж распочинає подготовку фахівців зі спеціальностей:

5.06010201 «Архітектурне проектування та внутрішній інтер’єр»

5.09010303 «Зелене будівництво і садово-паркове господарство».

Головним завданням денного відділення закладу є забезпечення професійної, загальної та загальнокультурної підготовки студентів на навчально-виробничій базі з залученням їх безпосередньо до виробничого процесу.

Навчальний процес здійснюються  висококваліфікованим викладацьким складом - це викладачі-методисти - 6 викладачі вищої категорії-21 з них нагороджені заохочуваньшими трудовими відзнаками (Нагрудними знаком «Відмінник освіти України», «Відмінник аграрної освіти та наука», та «Заслужений працівник  освіти Автономної Республіки Крим»)

Кожний викладач-це творча, працьовита, ініціативна особистість, закохана в свою справу людина, взірець для наслідування. Всіх поєднує в роботі одна мета-допомогти молодій людині знайти  своє місце в сьогоденному житті, сформувати систему цінностей, адаптуватися до навколишніх змін, відчути себе справжніми майстрами своєї справи.

Підготовка фахівців високого рівня забезпечується постійним досконаленням  навчальних планів з урахуванням потреб життя і розвитку науки, публікацією підручників нового покоління, впровадженням інтерактивних технологій у навчальний процес, а також інтеграцією освіти та практики. З 2009-2010 навч.р. технікум почав перехід на нові стандарти освіти. З 2010-2011 навч.р. здійснено перехід на 2-річну загальноосвітню підготовку. З метою наближення вищої технічної освіти до світових стандартів на спеціальностях «Будівництво та експлуатація будівель і споруд», «Монтаж, обслуговування і устаткування систем газопостачання» запроваджено модульно- рейтингову систему; вдосконалено зміст навчального процесу та введено нові навчальні дисципліни; змінено співвідношення між аудиторними та позааудиторними заняттями; запроваджено новітні форми викладання навчальних дисциплін; розширено сфери застосування іноземної мови професійного спрямування у навчальному процесі; запроваджено нову систему оцінювання знань студентів; вдосконалено систему методичного забезпечення навчальних дисциплін; покращено якість виконання випускних дипломних робіт.

Якість підготовки спеціалістів забезпечується відповідною матеріальною базою, яку незважаючи на труднощі, постійно поліпшуємо.

У 2010 році в кабінет «Інформатики та комп`ютеризації» придбали нові комп’ютери та плоттер формата А1. Ця техніка використовується студентами при виконанні дипломних та курсових проектів.

У січні 2011 року проведено переобладнання аудиторії, яка набула функціонального призначення кабінету дистанційного навчання: вставлено мультимедійний проектор, відеокамера, комп’ютерна техніка підключена до мережі Інтернету. Кабінет відповідає сучасним естетичним та технічним вимогам виконання освітньої програми. В цьому кабінеті викладачі проводять заняття з ви користуванням мультимедійних технологій.

У 1998 році відкрилося відділення «Монтаж, обслуговування і устаткування систем газопостачання». Сьогодні за даною спеціальністю в технікумі навчається 4 групи. Відділенню підпорядковані: котельня - лабораторія, лабораторія та кабінет «Газові мережі», кабінет «Технологія будівельно-монтажних та ремонтних робіт у газовому господарстві», кабінет дипломного проектування, лабораторія автоматики і телемеханіки  в газовому господарстві та лабораторія гідравліки. Кожен студент відділення отримує, крім диплома з кваліфікацією техніка газового господарства, робітничі спеціальності:слюсар з експлуатації газового господарства, оператор газових котелень.

Поряд з теоретичними знаннями зі спеціальності:  «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» в технікумі приділяється значна увага практичному навчанню.

Геодезична практика, в основу якої входять практичні навички роботи з геодезичними приладами, такими як: теодоліт, нівелір та ін.. Практика з отримання робітничої професії на якій студенти практично ознайомлюються зі: теслярсько-столярними, штукатурними і малярними роботами, та  мулярними і облицювальними роботами.

Поглиблена підготовка за інтегрованими навчальними планами дає можливість продовжувати навчання за скороченими термінами в Харківській національній академії міського господарства, а також в Національній академії природоохоронного та курортного будівництва, а також в Національному університеті біоресурсів і природокористування України.

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook