Розширене засідання ректорату

25 квітня 2023, 10:00
Корпус №3, ауд. 309

 

  25 квітня 2023 р. о 10.00 в ауд. 309 н. к. 3 відбудеться розширене засідання ректорату.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 1. Звіт про діяльність госпрозрахункових підрозділів у 2022 році та план на 2023 рік. Доповідає проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку Ткачук Вадим Анатолійович.
 2. Про стан і перспективи інноваційної науково-дослідної діяльності підрозділів університету та основні завдання для її активізації. Доповідає проректор з наукової роботи та інноваційної діяльності Кондратюк Вадим Миколайович.
 3. Про стан проведення весняно-польових робіт в НДГ НУБіП України. Доповідає начальник відділу організаційної діяльності НДГ, Боярської ЛДС та навчально-виробничої практики Грунтковський Микола Сергійович.
 4. Про результати проміжної атестації студентів денної форми навчання. Доповідає начальник навчального відділу Рудик Ярослав Михайлович, декани факультетів та директори ННІ.
 5. Про результати реєстрації вступників на олімпіаду НУБіП України та організацію її проведення. Доповідає відповідальний секретар приймальної комісії Ковалевський Сергій Сергійович.
 6. Про навчання слухачів на консультаційно-підготовчих курсах НУБіП України. Доповідає заступник начальника відділу якості освіти, маркетингу і профорієнтаційної роботи Багацька Оксана Михайлівна.
 7. Про уточнення Програми заходів з відзначення 125-ої річниці Університету. Доповідає проректор з науково-педагогічної роботи та розвитку Кваша Сергій Миколайович.
 8. Про проведення конкурсу на заміщення посад науково-педагогічних працівників та директора бібліотеки. Доповідає заступник начальника відділу кадрів Шаповал Валентина Михайлівна.
 9. Про надання дозволу на передачу в оренду. Доповідає проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку Ткачук Вадим Анатолійович.
 10. Про обрання лічильної комісії для проведення процедури таємного голосування на засіданні Вченої ради університету 26 квітня 2023 р. Доповідає ректор, голова вченої ради Ніколаєнко Станіслав Миколайович.
 11. Різне.
   
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook